Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek melyik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik a legszimpatikusabb a három fiú közül? Melyikkel járnátok, ha muszáj lenne választani, és melyik a legellenszenvesebb?

Figyelt kérdés

1. Középmagas, szőke, kék szemű. Viszonylag jól néz ki, intelligens és komoly,nem igazán van humora. Szereti a krimiket, a sci-fiket és a komolyzenét. Nincs káros szenvedélye, DÖK-ös, ritkán jár bulizni, szerez olvadni, szívesen jár színházba.


2. Fekete, hosszabb hajú, kicsit érzékeny művészlélek. Visszahúzódó, de ha kell ki tud állni magáért. Szereti a rock és az emo zenét. Nem nagyon jár discoba se kocsmába, de vannak barátai. Fest és rajzol/verseket és történeteket ír/zenél (mindenki választhat, hogy neki melyik tetszik jobban). Fülbevalója van, szívesen színházba, szereti a művészfilmeket.


3. Magas sötétbarna rövid hajú, nagyon jól néz ki, sportos, focizik. A rapet és a hip-hopot szereti. Nem igazán okos, néha kicsit sokára érti meg a dolgokat. Gyakran van a társaság középpontjában, magabiztos, néha nagyhangú, kicsit flegma. Gyakran jár discokba és bulizni, sok haverja van. Motorozik.


2019. ápr. 22. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Háát jó kérdés, a leírtak alapján mindenkiben van valami szimpatikus és kevésbé szimpatikus dolog is. Nem tudnék választani, ahhoz ismerni kéne őket :D
2019. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Az első lenne a legszimpatikusabb mert belsőre én is ilyen vagyok azzal a különbséggel hogy sokat járok bulizni, barátokkal szórakozni.. ha ez meglenne benne tökéletes lenne. Ha nem vesszük figyelembe a külső tényezőket. A nincs humora résszel meg nem értek egyet. Mindenkinek van max. nem olyan jó.


A harmadikkal sem lenne baj de valószinüleg egy olyan srác nem vinne be a “társaságába” bármilyen csajt.

2019. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyikkel sem tudnék mit kezdeni. Unszimpatikus mindegyik.


Ha az lenne leírva, hogy imád túrázni, kirándulni, utazni, új helyeket felfedezni; alapjában csöndes, de nyílt, barátságos, befogadó személyiség, nálam az lenne a nyerő. Még pár finomság, ami nyerő nálam: Elalvás előtt ágyban olvas :) A hajszín, szemszín nem játszik.

2019. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt mondanám, de ha nincs humora akkor ő kiesett, nekem ez az egyik legfontosabb. (Amúgy ő nem tök olyan mint a Csábításból jelesben Nataniel? :D )

2. tűnik a legérdekesebb személyiségnek, de szerintem őt zavarná hogy én nem hallgatok ilyen zenéket, meg amúgy nem tetszik pasin a fülbevaló, de ezt mondjuk elnézném. A hosszabb haj meg nem tudom, hogyha nagyon hosszú az nagyon nem jönne be, de valószínű hogy neki én sem tetszenék.

3. Teljesen kizárt, én úgysem mennék vele bulizni, annak meg nem örülnék hogyha mindig eljárna, és amúgy sem illenék össze egy ilyen "társaság középpontja" emberrel.

Szóval nem tudom, igazából egyik sem szimpi, inkább gyúrjuk össze őket, és legyen intelligens, nincs káros szenvedélye, nem nagyon jár bulizni, kicsit művészlélek, magas, és sötétbarna hajú. (Jó, amúgy a hajszín tök mindegy)

2019. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha muszáj lenne választani talán az 1-es. Az egyetlen zavaró tulajdonsága hogy nincs humora. Nekem fontos hogy ne legyen túl komoly egy fiú.

Aztán sorrendben utána a kettes jön, a leírtak alapján szinpatikus, van is közös bennünk. Viszont a félénkségével nem tudnák mit kezdeni, mivel én is az vagyok és így nem hinném hogy elkezdenénk beszélgetni vagy ilyenek.


A hármassal semmiképp nem járnék. Én nem szeretek bulizni és ő a leírtak alapján ilyen tömeg fiúnak látszik. Ráadásul zavarna szerintem hogy nem elég okos. A zenei ízlése meg pont olyan amit én nagyon nem szeretek.

2019. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.-at tartom az ideálomnak.
2019. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Semdor ***** válasza:
100%

Egyes és kettes keveréke. Az egyesben zavaró, hogy nincs humora és nem nagyon jár bulizni. A kettesben a rock/emo stílus és a fülbevaló nem tetszik.

17/L

2019. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb egyértelműen a 2. de az első is szimpi, csak az nem hogy nincs humora.

A 3. nagyon ellenszenves, egyetlen jó pont a motor.

Nálam: 2, 1, 3.

De amúgy a legjobb összegyúrva mindegyik: magas, szőkehajú művészlélek, aki nem jár kocsmába ellenben szeret motorozni.

A legrosszabb összegyúrva:

Nem túl okos, de nagyképű, hip-hopot hallgat, meg komolyzenét, DÖK képviselő, akinek fülbevalója van, de humora nincs. :D

2019. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amit írtál utolsó, mint legrosszabb, az tényleg elég szörnyű lehet a valóságban XD
2019. ápr. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!