Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivek hallomásból és látásból ismerjük egymást,meg tesóink jó barátok.Már bejelöltem facebookon,bekövettem instán és a képeit is szoktam likeolni.Facebookon visszajelölt, de instán nem követett vissza.Tudom, ez még nem jelent semmit, de így már tuti, hogy nem érdeklem és észre sem vesz?

2019. ápr. 22. 23:35
 1/6 A kérdező kommentje:

16/L

Jah és azt nem írtam, bár szerintem egyértelmű, hogy nekem bejön a srác.

2019. ápr. 22. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne ilyenre alapozz, a közösségi média ilyen szempontból könnyen lehet átverés. Csak mondok egy saját példát:

Volt idén egy lány aki valami másik suliból jött át hozzánk. Első látásra megtetszett, bekövettem instán, hamarosan elkezdtünk beszélgetni, utána átmentünk facera. Kedves volt és úgy láttam, hogy szívesen beszélget velem, keresett is néha, akár suliban is. Elmondtam neki az érzéseimet, visszautasított, hogy ő most nem szeretne kapcsolatot. 2 hétig nem beszélgettünk, majd hirtelen bekövetett instán, végig likeolta az összes képemet (ugyan így facen is). Suliban oda mentem hozzá beszélgetni, ugyan úgy kicsit zavaros volt a légkör, de nem volt túl kedves, nem igazán érdeklődött. Kicsit úgy éreztem neki áll feljebb valami miatt. Azóta is ha rakok fel képet vagy bármi, általában ő az első aki likeolja, élőben / ha rá írok pedig elég flegma. Szerinted értem? :D

2019. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oh, hát ez elég furcsa...El sem tudom képzelni mit gondolnék, ha én lennék a helyedben..😅


Amúgy igen, arra is gondoltam már ,hogy csak simán nem az a nagy facebookos/insagramos. Habár voltunk már közös buliban(nem házibuli, sztem volt vagy 500 ember) de szerintem látott és nem szólított le.

2019. ápr. 22. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez simán előfordulhat. Buliban pedig eléggé eltud kamillázni az ember, főleg ha iszik is egy keveset.
2019. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat ivott szerintem😅
2019. ápr. 23. 01:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért neten próbálkozol nála? A neten való bekövetés, like-olgatás béna próbálkozás. Egyrészt ezzel kiadod magad, mert egyértelművé válik, hogy bejön neked és erőltetett, elvárt lesz részedről, hogy ő is bekövessen stb. Visszajelölt, mert látásból ismer, de valószínűleg nem akar tőled semmit. Neki leesik az, hogy bejön neked. Neked miért nem esik le, hogy nem akar tőled semmit? Másrészt, határozottan nagyobb előnnyel indulsz, ha mikor személyesen elejtessz pl egy mosolyt. Miért kell virtuálisan "megközelíteni" valakit, amikor személyesen nagyobb esélyed lett volna?
2019. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!