Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, nekem. Az a baj, hogy én kövér vagyok, és ezért nem jövök be neki! Őt én nem érdeklem! Tudja, hogy nekem ő bejön, és a barátnőim szerint éppen ezért csinál úgy mintha én nem is lennék! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni..😞

Ha ennyire csak a külsőt nézi akkor ő nem neked való! Hidd el 😉

2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Fogyjál le, egy fiúnak se jönnek be a dagadt lányok, én örülök ha nem hányom el magam, ha meglátok egy hájas lányt. De jöhet a szokásos duma amit mondani szoktatok: "Beteg vagyok és ezért nem tudok lefogyni" bla bla bla.
2016. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
akkor fogyjál le és próbálkozz akkor
2016. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Akkor tegyél érte, hogy jó alakod legyen, mert a kérdésed alapján a fiú csak ezért nem érdeklődik irántad. Ha van hozzá kitartásod, akkor simán megvalósítható, ha meg nincs, akkor az alapból igénytelenség.
2016. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mennyire vagy kövér? Mert ha kb 5-6,max 10 kg felesleged van akkor szerintem nem csak ezért nem kellesz neki,de ha valóban kövér vagy és biztos abban hogy csak ez az akadály,kezdj el lefogyni,ha ér neked ez a fiú ennyit,mert ezt csak te tudhatod.
2016. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Jól lepontozott mindenkit a disznaja.
2016. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Vágjuk le.
2016. júl. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Givin' Answers ***** válasza:
95%

Szia!


Figyelj, a háttérben általában nem ez áll. Menj, szerezz önbizalmat, barátkozz meg a testeddel, és meglátod, sokkal jobb lesz a Kisugárzásod. A kisugárzás nagyon fontos. Mosolyogj sokat! Meg egy másik dolog: Hidd el, a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak.

Nem tagadom a külső fontos. Mindenkinek. Aki nem ezt állítja, az hazudik. Csak egy kérdés: Hány évesek vagytok? (nem rosszindulatból)

14-15 éves kor alatt a fiúk nagyon éretlenek (többségben), CSAK a külsőt nézik..

Egyébként nem értem, hogy miért pontozták le az elöttem szólókat.

Persze, nem jó hallani azt, hogy fogyj le, de pont Te mondtad, hogy ezért bem szeret.. Ez egy paradoxon .-.

Mindenesetre egyet kell értenem velük (részben - azzal nem értek egyet, hogy "le kell vágni a disznaját"), a fogyásban semmi szörnyű nincs... Hiába írtam, hogy a kisugárzás a lényeg, valószínűleg, nem fogod nekem elhinni :/ Ha meg Szerinted a külső a fontos akkor miért nem fogyózol? Itt a nyár, szeptemberre szép alakod lehet. Megnő majd az önbizalmad és jó lesz a kisugárzásod! Hajrá! Menbi fog!


Remélem segíthettem!

2016. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyban függ ez a kisugárzásostól, megjelenésedtől vagy csak egyszerűen nem vonzzák a testesebb lányok.
2016. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Csatlakozom az 1-es hez

még annyit hogy nekem és sok más fiúnak be jönnek a telt lányok ha beszélgetnél írj rám

2016. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!