Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok szerint cuki meg aranyos vagyok, mégsem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok önbizalmam, de pozitív visszajelzéseket kaptam tőlük, tudják, hogy nyugodtan megmondhatják a véleményüket nekem, de ennek ellenére is a fenti jelzőket kaptam sok lánytól, a környezetemben viszont a legkisebb jelét sem látom annak, hogy érdekelnék bárkit is, szóval vagy nagyon jól titkolják vagy én vagyok bal_fasz...Az is megfordult a fejemben, hogy ez a pár kiló súlyfeleslegem miatt lehet, de aztán láttam azt a sok nálam sokkal súlyosabb srácot, akiknek van párjuk és ráadásul teljesen átlagos, normális lányokkal járnak.Hogyan kéne úgy közelednem, hogy úgy tekintsenek rám, mint egy lehetséges pár jelölt? (17/F)
2014. febr. 1. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert hazudnak.
2014. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ettől miért lesz nekik jobb, hogyha hazudnak?
2014. febr. 1. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert a lányok többségének nem cuki és aranyos fiú kell, hanem férfias. ;)


Első körben az önbizalmadat kellene erősíteni! Amíg te nem fogadod el magadat, addig másoktól se várd el!

2014. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek. Amúgy legyél rámenősebb, de ne annyira hogy már az agyukra menj. Add le azt a pár kilo felesleget és mind rádszáll majd hidd el.
2014. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jobb lesz nekik,mert nem bántanak meg,ezt a jótetteik közé írják és erősíti önteltségüket.ha tényleg tetszenél nekik,azt mondanák helyes vagy,nem az aranyos/cuki szavakat használnák,ami náluk egyenlő azzal,hogy még véletlenül se próbálkozz náluk,de azért szánalomból beszélgetnek veled kicsit.
2014. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a cuki és aranyos inkább sértés, mint bók. Ha cuki dologra vágynak vesznek egy kis kutyát vagy egy plüss állatot.
2014. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert cuki meg aranyos vagy szerintük. Egy lánytól ezek a csúnya szinonimái.
2014. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
mert cuki és aranyos: Gyerek, háziállat, barát, stb.
2014. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
iagazat adok minden előttem szólónak. akinek eddig tetszettem soha nem mondta, hogy cuki aranyos stb vagyok, csak azok akiknek egyáltalán nem jöttem be.
2014. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zakathol ***** válasza:
Cuki és aranyos egy kiskutya.
2014. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!