Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lány visszautasít akkor később még változhat a véleménye?

Figyelt kérdés
Szóval,ha visszautasít elsőre,de te próbálkozol nála magabiztosan,határozottan tovább akkor elképzelhető,hogy később még ad neked esélyt?Ha látja,hogy mennyire kell neked,meg kitartó,és képes küzdeni a nemes célért akkor elképzelhető később még szerintetek a siker?Hiszen úgy gondolom érzelmek később is kialakulhatnak,nem csak az ismerkedés pillanatában.Szerintetek?18/F

2019. ápr. 23. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem írtam semmi olyat, hogy ne változz meg. Nyilván az a jó, ha az ember folyamatosan igyekszik javítani önmagán (művelődik, sportol, fejleszti az érzelmi intelligenciáját stb.). Ez elsősorban önmagunk, a saját közérzetünk miatt fontos, persze "mellékhatásként" valószínűleg mások szemében is vonzóbbak leszünk. Mármint úgy általában. De azt, hogy egy konkrét személynek tetszünk-e vagy sem, azt nem lehet "kipuhatolni", kiügyeskedni. Ott bizony az van, hogy vagy bejön valaki vagy nem.


Egyszerűbben fogalmazva: Hiába tetszik egy rakás nőnek David Beckham, nekem akkor se jön be. Logikailag érthetetlen, mert hát jóképű, sportos, gazdag, intelligens. De mégse. Erre mondom, hogy itt nincs racionalitás.

2019. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Lehet,mert nem ismered David Beckham-et személyesen az nem lehet?:)

Hírességeket nem igazán jó példának hozni.Amúgy #10essel teljes mértékben egyetértek. Tényleg vannak negatív és pozitív tulajdonságaink,előbbieket tudjuk kontrollálni ,utóbbiakat fejleszteni,ha kell..az okos ember tényleg a mestere ennek..és ha ehhez tartja magát akkor tényleg változhat egy adott személy véleménye.Persze,nem mindig..vannak menthetetlen esetek..de én azt gondolom,ha a személyiség nem jön be valakinek azon lehet segíteni..vannak menthetetlen esetek,pl.ha valami oltári hülyeséggel elcseszi valaki minden esélyét..de szerintem változhat a vélemény. Érzelmek nem csak gyorsan,hanem lassan is kitudnak alakulni.

2019. ápr. 25. 15:33
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, én is szeretném, ha így lenne, de nem így van. Ez nem verseny. Nincs olyan, hogy igyekszel, szépen gyűjtögeted a pirospontokat, és nézed, hogy vajon jó-e már, te vagy-e a befutó.

Voltál te már szerelmes? De úgy igazán? A szerelem nem logikus, az egymásra kattanás nem kikényszeríthető, ha megtörténik, az maga a csoda. Nyilván kell hozzá egy szimpátia, ez az, amiről te beszélsz, az önfejlesztés. Azonban ez csak SZÜKSÉGES, de nem ELÉGSÉGES feltétel. Ettől még barátok lehettek vagy jó ismerősök vagy mittudomén. De hogy a szerelem, az a bizonyos plusz mitől alakul ki, azt senki nem tudja.

2019. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Még valami: Azért veszélyes ez a gondolkodás, mert ebből lesznek az igyekvők, akik nem értik meg a nem-et. Aztán jön a csalódás, az "én mindent megtettem, de te nem értékeled, hülye r.banc!". Jobb esetben sértődés, rosszabb esetben bosszúállás.
2019. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz,de akkor is.Rengetegen jöttek már össze úgy,hogy elsőre nem volt viszonzott a dolog az egyik irányból.Nap,mint nap csomó ilyen esemény történik.Ez a szikrás dolog hülyeség,nem értem mit akar ez jelenteni.Nekem is tetszett már meg olyan aki amúgy elsőre egyáltalán nem volt szimpatikus..mert amúgy nem tetszett,de aztán megismertem a személyiségét,jó barátok lettünk onnan meg ment tovább a dolog..de szikra nem volt sose xD. Szóval változhat a véleménye,ha már ilyen sok emberrel előfordult.Persze vannak menthetetlen esetek,de nem mind az szerintem.50/50%
2019. ápr. 25. 21:30
 16/19 dq ***** válasza:

Had kérdezzem fordítva.

Ha egy lány, akit elutasítasz (mert mondjuk kövér, arcra nem szép, idegesítő a hangja vagy az arcodat kaparod attól amit mond), ha kitartóan udvarol, pár hónap alatt megváltozik a véleményed?

2019. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem éri meg, de ez azon is múlik, hogy mikor ismerted meg, mennyire ismered, hogyan kérdezted tőle és milyen stílusban utasított vissza...


Kaptam én is sok visszautasítást. Volt akit később mégis megdugtam. Volt aki pedig sokkal később közölte, hogy azt a nemet nem úgy értette, csak kérette magát... Utána dugtunk vele is :D


De ezek ilyen szexorientált közeledések voltak. :) Kapcsolatnál is előfordult már ilyen :) Meg persze olyan is, hogy "Most lett vége, nem akarok senkit" , majd a következő levelemnél "már van valakim"...


Szóval nehéz kiigazodni a nőkön... Gyakorlat kell és próbálkozás, hogy kitapasztald!

2019. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Had kérdezzem fordítva.


"Ha egy lány, akit elutasítasz (mert mondjuk kövér, arcra nem szép, idegesítő a hangja vagy az arcodat kaparod attól amit mond), ha kitartóan udvarol, pár hónap alatt megváltozik a véleményed?"Hát ,mint írtam visszautasítást követően is két változat van,a menthető és menthetetlen..ez az utóbbi eset lenne,de ez nem lenne feltétlenül igaz minden nőre.Lehet nem fog a személyisége ezért visszautasítom,de aztán a kitartás miatt mégis beadnám a derekam. Szóval na,

2019. ápr. 26. 22:36
 19/19 A kérdező kommentje:
Két opció ebben az esetben is.
2019. ápr. 26. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!