Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek írni neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek írni neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és már beszéltem vele messengeren. Volt, hogy ő írt rám és olyan is, hogy én rá, de mostmár nem merek ráírni... tudom kicsit fura/hülye kérdés, de azért hálás lennék ha valaki tudna segíteni...

2019. ápr. 23. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból semmi baj nem lehet, ha ráírsz. Ha mégsem lesz belőle semmi, nem vesztettél semmit. Ha viszont tovább beszélgettek, esélyt adsz magadnak.

Csak egy kis bátorság kell. ;)

2019. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mersz ráírni, mert valamitől félsz. Vagy beparáztál, hogy hülyeséget írsz, vagy nem tudod mit írhatnál, nem tudod neki tetszel-e, nem akarsz beégni stb.

Ha lehetséges, akkor próbálj meg vele találkozni, mert írkálni erőltetett és személytelen.

2019. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mersz írni a fiúnak (Te ezt nem tudod???), mert fiatal, tanácstalan, tapasztalatlan vagy. Fentebb már tanácsolták, hogy mit csinálj.

F.

2019. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #2 élőben még inkább nem merek beszélni vele, bár ezt eddig is tudtam és azt is miért. De messengeren mertem és én is írtam rá, viszont mostmár egyszerűen nem megy és nem is értem.
2019. ápr. 23. 20:54
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 igen lehetséges, de eddig mertem, csak most nem, és ezért furi...
2019. ápr. 23. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért mertél akkor ráírni, mert a messenger személytelen. Hiába tudod, hogy neki írtál, ha nincs különösebben súlya a beszélgetésnek. Aztán beijedtél.

Ha élőben látod, mosolyogj rá. Te is fejlődsz ezáltal és talán ő is nyitni fog feléd.

2019. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam, de mindig köszönök neki.
2019. ápr. 23. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon félsz a következményektől, hogy valami olyat írsz, amitől kiábrándul belőled, és elvágja nála az esélyeidet. Mert ő fontos neked. Nem akarsz magadból esetlegesen hülyétcsinálni előtte.
2019. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*vagy pl attól is tarthatsz, h elfogy, kimerültök a témákból, és akkor ilyen nyögvenyelőssé válik a beszélgetés, mert már a végén csak félpercenként 1-1 szmájlit írogattok egymásnak.
2019. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nincs semmi vész. Egyszer valamikor elkezdi az ember a nyitást a másik nem felé.

Légy mindig észnél.

F.

2019. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!