Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket nézve, hogy lehet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket nézve, hogy lehet, hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor néznek random fiúk az utcán(magyarok, külföldiek) volt, hogy köszöntek, vagy mondták is, hogy szép vagyok, stb. Van pár aranyos ilyen sztorim is, pl addig integetett nekem egy külföldi fiú, amíg vissza nem integettem, meg ilyesmi, értitek. Egyszer egy turista szexre invitált(mondjuk az kicsit nagyon ijesztő volt, meg gáz is, de remélem a lényeget értitek🙄). Mások szerint szép vagyok, meg jó az alakom(hát annyira azért nem) és cukinak mondanak, kedvesnek, ilyesmi. Na most, akkor, ha ezeket nézzük, miért nincs barátom, és miért nem volt, csak egy(1 hétig kb:'). Meg nincs is senki, aki úgy közeledne felém így ismerősök közül, vagy ilyesmi, vagy pl tényleg meg akarna ismerni valaki, aki néz mondjuk a metrón, meg rámmosolyog(nem kell megijedni, velem egyidősek kb mindig, nem 30-asok😂😂) Nem értem. Valakinek vam valami tippje?

(egyszer, általános 6. osztályban tetszett egy fiú, meg mondjuk én is neki, de aztán elment a suliból rip xdd)



2019. ápr. 23. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tipikus tini csaj vagy, rájuk jellemző felfogással. N+1 🤷🏻‍♂️
2019. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, biztosan :)
2019. ápr. 23. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Lesz még tavasz, lesz még nyár - számodra is!

F.

2019. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbegó
2019. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így megitélni de lehet az a gond hogy nem is engeded magadhoz közel az embereket csak ezt te nem veszed észre:D.
2019. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fog jól esni, szólok előre.

Nem ismerlek, így véleményt nem tudok rólad mondani, de egy benyomást igen.

Szerintem nagyon nagyra becsülöd magad, és elhiszed saját magadról hogy te milyen jó vagy. Az egy dolog, hogy megbámulnak az utcán. Engem is megszoktak, sőt szetintem majdnem minden lányt.

Annyit ajánlok neked, hogy tedd félre a véleményed magadról, és úgy próbálj ismerkedni. Mert lehet, akinek bejössz, azt elutasítod,,mert te jobbat érdemelesz...

2019. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség, senkit sem utasítottam el, mert senkinek sem jövök be. Pont nem az a fajta lány vagyok, aki azt mondja, hogy ő „jobbat érdemel”, de még csak nem is gondolom ezt
2019. ápr. 23. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy most elmondál 20millió jó tulajdonságot, ami vagy igaz vagy nem. De mi van a rosszakkal? Azok nem hozzád tartoznak?
2019. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg hangosan köszönni!!!
2019. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!