Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egy kicsit csunyácskább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy kicsit csunyácskább lánnyal járni mint en vagyok?

Figyelt kérdés
Ha, en vagyok egy 10/7-8 akkor ő egy 10/4-5,de nagyon aranyos, kedves lány
2019. ápr. 28. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

#9

Nem is az, hogy nem tartja a legvonzóbnak a külsejét. Nekem is volt olyan barátnőm kettő is, akik kicsit "csunyácskák" voltak. De ugye nagyon kedvesek és aranyosak voltak és, el tudtam fogadni a kü

2019. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tetszik a haveroknak? És? Te vagy vele, nem a haverok. Jobb lenne olyan, aki megfelel a haverok ízlésének, de nem érzed jól magad vele? Hidd el a haverok is magasról fognak tenni a te ízlésedre, amikor párt választanak.
2019. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

*külselyüket. Nem éreztem egyáltalan cikinek, hogy nem a legszebbek a barátnőim. Szerettem őket és ez a kérdés fel sem merült bennem.


Bocsi, csak véletlen rá nyomtam a küldésre.

2019. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha te szépnek tartod,mit érdekel h más mit gondol róla?Ha neked tetszik egy kocsi,akkor azért nem veszed meg,mert másnak nem az ízlése,és nem járna olyan autóval?Ha szereted akkor vállald fel!Nem tudunk mindenkinek megfelelni!
2019. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
82%
Nem ciki,te vagy hozzá degenerált...Sajnálom szegény lányt...
2019. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!