Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne valahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne valahogy javítani ezen?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki eléggé bejön, és beszéltem is már vele. Viszont annyi probléma lenne, hogy azt mondta, hogy talán helyes vagyok, és talán járnál velem. Szeretném kicsit elviccelni is a dolgot, kicsit csipkelődni vele, ezzel a válaszával kapcsolatban, viszont szeretnék azért javítani is a dolgon, hogy ne csak talán járjon velem, hanem biztosan. Szerintetek hogyan lehetne mindezt összehozni?

19/F



2018. aug. 8. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti írnék vagy mondanék neki egy olyat, hogy: Akkor talán találkozunk valamikor valahol?


De amúgy ezt nem jó sokáig húzni, mert jön egy másik pasi, aki megmondja neki, hogy figyelj velem ne szórakozz, akarsz találkozni vagy nem?

2018. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez esélytelen. Legalábbis hosszútávra biztosan. Lehet 1 hónapig össze tudsz vele jönni, hogy megpróbálja, de ez úgyse tartana sokáig. Kérdezd meg, de szerintem inkább felejtsd el. A lányoknál a hezitálás és a "talán" az egyenlő az egyenes nemmel.


De kitartást, lesz majd olyan, akinek biztosan te kellesz! 👊

2018. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!