Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha 18 évesen egy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha 18 évesen egy 13 éves lánnyal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Nem akarok tőle semmit, maximum jó vele beszélgetni. De nem akarnék vele kapcsolatot, semmit csak beszélgetni.
2019. ápr. 29. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak beszélgettek akkor nem ,de ha többet akarnál akkor nagyon is lenne szerintem , max ha vársz 1-2évet úgy okés
2019. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok mást.
2019. ápr. 29. 20:13
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
De cukiiiii, elmeséli milyen napja volt általános hatodikban, te meg meghallgatod? Egy szinten vagy vele?
2019. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Vannak értelmes 13 évesek, én is beszélgettem velük 18 évesen. Nem mind az, sőt... De vannak.
2019. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
FBI! OPEN UP!
2019. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, ha csak beszélgettek és tényleg nem akarsz tőle semmit. Bár, ez elég érdekes, hogy el tudsz vele beszélgetni, mert ugyan miről? Te felnőtt vagy, ő meg egy kislány.
2019. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
jaja így szokott kezdődni, meghallgatod, ellátod tanácsokkal - hiszen jóval tapasztaltabb vagy -, aztán barik lesztek, aztán elindulnak a bogarak a kis a fejében - meg két emelettel lejjebb -, aztán veled szemben már úgysem olyan gátlásos, aztán csiribú-csiribá te leszel neki az első :D óóó hány ilyen van... :DDD legalább magadat ne áltasd :D
2019. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
az a szomorú ebben az egészben, ha egy korodbeli nem, csak egy 13 éves tud felnézni rád.
2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Én meg kiflit reggeliztem, kit érdekel? Te dolgod, azt csináltok amit akartok
2019. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom miért jó valakinek, ha oltogatja a másikat. Valaki miért tud szépen fogalmazni más meg csak fikázni meg elítéltélni?

Mi ebben a jó srácok.

Nem ,tényleg nem akarok vele többet. Nem vagyok az mint az átlag srácok akik csak azért beszélgetnek egy csajjal. Ennél azért komolyabb vagyok azt gondolom.

Meg nem ítéltek el úgy valakit, hogy nem ismerem.

Egyébként lehet vele beszélgetni, igen arról is hogy milyen napja volt, zenékről, filmekről, hétköznapoki dolgokról, sportról igazából sokmindenről.

De ha attól nagyobbak vagytok itéljetek el, így látatlanban, tényleg jobb lesz nektek is és nekem is.

2019. ápr. 29. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!