Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek rá hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá hogy a párotok megcsalt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok :D Meséljétek el hogy meddig voltatok együtt és hogy hogy jöttetek rá

2018. okt. 17. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megmondta
2018. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az alkalmikat a levelezéséből tudtam meg.

Viszont mikor már másik pasival is kavart, akoor ugye elég furcsán viselkedett.

2018. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Furan viselkedett, nem akart talalkozni

Vegul megneztem a telefonjat

2018. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a nővel egy bevásárlóközpontba:)

Én emeleten voltam ő lent szóval csak én láttam. Érdekes volt :)))

2018. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

furcsa viselkedés, tudta hogy tudom a fész jelszavát és ő is az enyémet... eléggé érdekes volt, hogy ott tárgyal nyiltan :D

egy ilyen párbeszédet képzeljetek el, hogy a pasi kérdezte a csajt, hogy "szeretnéd, hogy berakjam neked" exem meg rá írta, hogy "ühümm" és egy csomó szmájli meg hasonló szövegek

mikor rá kérdeztem, halál nyugodt arccal enyit mondott, "most mit kellett volna rá írnom?? azt, hogy nem??"

tudtam, hogy nem 100as, de hogy ennyire :D

2018. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefenykepeztek amikor csokolozott es elkudtek nekem
2018. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnője elmondta, miután ő akart engem elcsábítani, de mondtam, hogy én inkább maradok hű- mutatott bizonyítékot is és úgy dobtam a kurv'-t hogy mindmáig nem ért le :D

Nagyon szarul esett az egész. Hetekig máson se járt az eszem. Idővel jobb lesz- de addig is töltsd az idődet mással, vedd le a figyelmed a másikról. (Gondolom te is ezért kérded)

2018. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Éreztem :) elhidegült tőlem... és ha valaki jól ismeri a párját akkor érzi valami nem okés .. sajnos én sejtettem mi van és amikor kiderült hetekig még annyira sem tudtam aludni mint előtte amikor még csak azon kattogott az agyam biztos csak én mesélem be magamnak.
2018. dec. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!