Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a tanárom mások...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a tanárom mások szerint, de szerintem ez más, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy tanár kb. 15 évvel idősebb, akivel gyakran szoktunk óra után beszélgetni, kedvelem, mint embert, és mivel ez az utolsó évünk a suliban, félek, hogy többet nem találkozunk már.

Többiek szerint beleestem, de ha arra gondolok hogy megcsókolna vagy bármi, frászt kapnék :D

De jó vele beszélgetni, és most nagyon félek, hogy a sulival ennek is vége lesz, és nem látom többet.

Szerintetek mit csináljak?



2019. máj. 2. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Év végén vegyél neki valami "személyesebb" ajándékot és köszönd meg neki az éveket.
2019. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak simán kedveled, apukádként tekinthetsz rá.

Ha tetszene neked, azt biztosan éreznéd, meg amúgy sem kell másokkal foglalkozni.

2019. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Vagy bukj meg párszor :D


Vagy dugasd meg magad rögtön mikor elballagtál :D

Mindegyik egy opció, de ha racionális, felnőtt ként gondolkodsz, nyilván a 3. opciót fogod választani :)

2019. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hiányzik az életedből egy normális felnőtt, akivel megbeszélheted a dolgaidat. És benne találtad meg.

Egyébként nekem volt olyan, hogy tetszett egy tanár, amolyan plátói szerelem volt, és mégis frászt kaptam volna, ha megcsókol. :D Szerintem sok gyerek átesik ezen, és az a normális, ha nem történik semmi, és nem is akarja, hogy konkrétan történjen valami. Szóval, ha tetszik, az sem gond.

2019. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy édesapát láthatsz benne . :)
2019. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért annyival nem idősebb :)

Inkább olyan mentor vagy példakép féle.

Látszik, hogy nagyon szereti, amit csinál, illetve még mindig tanul, lehet nem soká egyetemre megy tanítani teljes állásban.

Jó lenne ha fele ennyire sikeres lennék később abban, amit választottam, mint ő. :)

Viszont azért bánt, hogy ha átmegy egyetemre, akkor tényleg nem találkozunk többet, pedig egy nagyon kedves és inspiráló embert ismertem meg személyében.

2019. máj. 4. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj arra az egyetemre ahol ő fog tanítani.. :) ha gondolod..
2019. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!