Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok a szemüveges lányokról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, és nem szeretem, valahog a szokásosabbnál is csúnyábbnak érzem magamat benne és ja. Egyszer azt hallottam, hogy a srácok igen is szeretik a szemüvegeket, amikre a lányok azt hiszik, hogy a szemüveg ciki.

Értitek na.

De ez mennyire igaz? A fiúk tényleg szeretik a szemüveges lányokat?



2019. máj. 3. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szeretjük. Okosabbnak tűntök tőle.
2019. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aranyos, persze ha passzol az arcodhoz.
2019. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez ad egy kis önbizalmat: legjobb barátom mondhatni szemüveg mániás. Neki valamiért különösen tetszik, ha egy lány szemüveget hord, és mondhatni előny.


Szerintem tökre egyén függő, kinek tetszik, kinek nem. Bár utóbbit nem hallottam még egy sráctól sem. Tehát azért nem jössz össze valakivel, mert szemüveget hord? Congrat. Az összkép a lényeg, abba a szemüveg pedig épp egy cseppnyit számít csak. A szemüveg nem befolyásolja azt, hogy lehetsz-e szép. Én személy szerint többnyire le$z@rom, úgy gondolom vannak ennél fontosabb dolgok is. Ha viselnie kell szemüveget, hát viselje. Csak olyat viseljen, ami tetszik neki, amiben jól érzi magát. A keret megválasztása fontos tényező lehet abban, hogy szereted-e hordani. Én a régi szemüvegemet utáltam pl a kerete miatt, a mostanit meg szinte csak alváskor veszem le.

2019. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
92%

Előttem lévővel egyetértek.

Rohadtul nem az tesz széppé/csúnyává egy lányt hogy szemüveges.

A lényeg az, hogy a szemüveged passzoljon hozzád.

2019. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jo volt ezeket olvasni, koszi sracok 😄 mentek a zold pacsik
2019. máj. 3. 12:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha egy lány szemüveges főleg ha jól is áll neki, ez egyáltalán nem hátrány
2019. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy fogszabályzós szemüveges lánytól el is olvadok.

Van akinek kimondottan jól áll a szemüveg. Ha meg nem, akkor csak nem a megfelelő darabot vette. Mindenkinek meg van a maga egyéniségéhez illő darab.

2019. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
AKkor tetszik, ha jól áll rajta.
2019. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon bejönnek, mivel én meg egy szemüveges srác vagyok. Remélem egyszer összefutok veled élőbe is és megcsodálhatlak :)
2019. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kizáró ok egyáltalán, nagyon sok szemüveges csajt ismerek, akikért sok pasi odavan. A legfontosabb az, hogy tudd viselni a szemüveget és ezt most nem fizikailag értem, hanem, hogy hidd el, hogy ugyanolyan csinos, szép vagy vele is.
2019. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!