Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem hívott meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hívott meg a saját ballagására, lassan 1 éve leszünk együtt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem vállal fel, ciki vagy neki azért
2019. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom ő sem hájpolja túl a ballagást és nem akarja, hogy sz.rrá und magad. A középiskolai ballagásnak úgy sincs semmi értelme, nem nagy kunszt elvégezni, majd ha a diplomaosztóra nem hív meg, akkor lesz okod reklamálni
2019. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

lehet azėrt mert csak szűk rokonság volt ott, es egyszerűen nem tartotta fontosnak.


de a legegyszerűbb ha rákėrdezel.

2019. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire nehéz megkérdezni tőle?
2019. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tőle megkérdeztem, az volt a kérdésem hogy mit gondoltok erről....
2019. máj. 4. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem sértésből, de szerintem nagyon ciki.
2019. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkori barátommal nem voltunk sok ideje együtt és megemlítette, hogy lesz majd a szalagavatója ha gondolom, akkor megnézhetem.Én mondtam hogy okés, elmegyek.

Viszont akármikor szóba hozta nem mondott semmi infót nekem.

Azt mondta hogy neken messze lenne, miközben kb fél óra lett volna a hely tőlem.

Végül nem hívott meg és a szalagot a kabátján viselte hosszú ideig, talán a mai napig.

Én inkább azt érzem, hogy nem vagyok neki elég fontos, vagy nem úgy tervez velem, nert ha valaki konolyan gondolja a kapcsolatát valakivel, simán elhívja ilyen helyekre, hiszen ez mindkét fél számára öröm lenne.

De ez csak szerintem van így.

A kapcsolatunk teljesen elbukott egy idő után és bebizonyosodott, hogy ő nem szeretett, csak kellett valaki maga mellé.

2019. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet meg volt határozva hány ember mehet és ugye egy nagyi pl biztos jobban megharagszik mint te , szerintem hagyd és éld tovább az életed vele
2019. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!