Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aki volt már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már hasonló helyzetbe? Alakulóba vagyok valakivel viszont nem vagyok biztos a dologban egy tényező miatt. Méghozzá amiatt hogy nincs saját szobám és anyukámmal élek együtt egy közös szobába sajnos.

Figyelt kérdés
Félek hogy talán ez miatt nem jönne össze ez a dolog mert az illetőt zavarná ez a helyzet. Viszont nagyon aranyosnak ismertem meg az illetőt de félek a reakciójától. Mivel ő elég szép környéken lakik és hát lehet hogy nem tetszene neki ez az egész. Lehet hogy csak igazából én túlzom el ezt az egészet de még is csak elég ciki hogy csak nála tudnánk lenni nálunk meg nem. Mi tévő legyek? Vagy aki volt ilyen helyzetbe az hogy közölte a párjával? 16/L

2015. okt. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ez olyan cini ize ciki
2015. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit, megmondod neki, hogy mi a helyzet.. ha normális akkor biztosan megérti a dolgot.
2015. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy ha Veled szeretne lenni,ebből nem csinàl gondot...Ennél jòval nagyobb dolgokat kell az életben ùgymond megérteni.Tehàt bàtran mondd el neki ezt a dolgot,ùgy,ahogy van.
2015. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!