Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves lánynak lenne esélye egy 26 éves srácnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap egy ismerősöm koncertjén megismerkedtem egy sráccal. Ugyanabban az együttesben játszanak, a fiú 26 éves. Nagyon megtetszett, váltottunk is pár szót, és a koncert alatt is végig őt néztem, de nem igazán sikerült szemkontaktust tartani. Ma bejelöltem facebookon és visszaigazolt.

Gondolkoztam, hogy ráírok, viszont rengeteg kétely van bennem. A barátaim féltenek, illetve én se vagyok benne biztos, hogy 18 évesen, viszonylag kevés párkapcsolati tapasztalattal vonzó lennék a fiú számára. Emellett a szüleim se fogadnák kitörő örömmel, ha egy 8 évvel idösebb fiúval járnék.

Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek érdemes lenne belevágni?



2019. máj. 4. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt neked senki nem fogja tudni megmondani, hogy érdemes-e belevágni, mert ehhez ismerni kell az adott személyt. Vagy jól sül el, vagy nem. De ne add ki magad rögtön, amíg nem ismered eléggé. Beszélgess vele élőben többször, hogy tudd, kivel van dolgod, s eszerint döntsd. Nem a barátaid, nem a szüleid, hanem a saját döntésed kell, hogy legyen.
2019. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egy 26 évesnek maximum szexre kellhetsz. Semmi másra. Nem vagytok egy világ és 8 év a te korodban rengeteg.
2019. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Abszolút el tudok képzelni komoly kapcsolatot nálam 10 évvel fiatalabb lánnyal.
2019. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én el tudok képzelni komoly és hosszantartó kapcsolatot is 10, akár 15 év korkülönbséggel is. Nálam ellenben az alsó korhatár 20év.


Szüleim között 15, apósom és anyósom között 18 év különbség van. A legjobb barátom férje 48, míg a lány 27, 3 gyerekük van, építészmérnökként dolgoznak, közös vállalkozásuk van.

2019. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Beleszeretsz egyből aki zenél?
2019. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Én hasonló cipőben járok/jártam, csak én fiú vagyok, meg 1évvel fiatalabb a story mindkét félnél.

Nálam a lány mondta, mikor kiderült, hogy nekem is bejön, hogy a felső határ nála maximum 5év.. így konkrétan nem tudom, hogy hagyjam-e a francba, vagy lehetne-e esélyem nála.. És attól függ, hogy milyen az ember, mert engem pl. a lány személyisége fogott meg, és nem a szex miatt akartam ismerkedni vele.. :)


Beszélj vele, ismerd meg, és ne engedd magad könnyen, csak mert zenél.. :)

2019. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
82%
Pont hogy egy 26 éves már nem feltétlenül csak a szexet keresi...
2019. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) végül ráírtam, látta is, de nem reagált, szóval szerintem nem igazán érdeklődik irántam😅
2019. máj. 4. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Járj vele barátként. Lesz esélyed lerombolni a nemek közti akadályokat. Nem kell neked sem hajtanod annyira, őszintébbek lehettek, nincsenek elvárások és majd később hátha úgy érzed, hogy jó lenne vele felnevelni egy gyereket. Nem kell semmit sem erőltetni, csak lazán. Teljesedj ki a saját életedben, éld meg őszintén, tiszta szeretettel a saját, személyre szabott életed.

"Nem a másiktól kell várni a megváltást. Keresd a boldogságot, szeretetet állhatatosan és egy idő után rájössz, hogy egész végig ott volt veled, amit kerestél, csak nem vetted észre."

2019. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esélyed simán van, még 30 évesnél is.

Viszont nem a legjobb, ha a 18 éves csaj kezdeményezi a kapcsolatot a 26 éves férfitól.


Egyből levágja, hogy bejön a lánynak és hülye lesz nem kihasználni a helyzetet.


Persze nem biztos, hogy ez a forgatókönyv a tuti, de azért ne kináld fel magad ezüst tálcán.

2019. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!