Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi esélye van egy ilyen...

Mennyi esélye van egy ilyen lánynak egy menő srácnál, aki ráadásul 6 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyjából hetente 1x-2x látok, a buszon és mikor hazafelé sétálunk (egy utcával lakik felettünk, tehát a busztól kb. 7-8 percig ugyanazon az úton sétálunk). Nekem nagyon tetszik, de ő nem igazán mutatja az érdeklődés jelét, mármint van, hogy a buszon út közben összeakad a tekintetünk, de semmi lépést nem tett felém. Valószínűleg ez a "rajongás" is csak egy oldalú.


Ez a srác 23 éves, cigizik, hangosan beszél a haverjaival a buszon, szóval kicsit olyan bunkónak tűnik, tudjátok, az a tipikus "menő csávó". Viszont mikor egyedül van, akkor nagyon kedvesnek látszik, és amúgy viccesnek hangzik.


Én 17 éves vagyok, nem cigizek, nem vagyok az a bulizós fajta, inkább csendes, viszont nyitott mindenre, érdeklődő (könnyen barátkozom, és szívesen próbálok ki új dolgokat... oké ez most hülyén hangzott, nem drogra vagy ilyenekre gondoltam, értitek:D. Duci vagyok, és emiatt is kevesebb az önbizalmam. Nem vagyok ronda, de nincs olyan szépségkirálynős arcom sem, olyan átlagos, olyasmi, mint ennek a lánynak: [link] , valamint hullámos, barna hajam van. Most nekiálltam fogyózni, illetve edzeni (nem a srác miatt, hanem úgy általában), hátha így jobban tetszem majd másoknak... Tudom, ez elég szánalmas, de ez van.


Tehát, szerintetek így mennyi esélyem lehetne nála? Oké, hogy 23 éves, mégis olyan gyerekesnek tűnik, főleg, ahogy a haverjaival viselkedik.


Nincsenek nagy reményeim, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre.



2014. jan. 3. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább keress egy olyan srácot aki a te szinteden van.
2014. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
háát, nem sok esélyed van vele egy normális kapcsolatra, de ki tudja
2014. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D ismert egy taploimado:d
2014. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen, szülő bemutatós, évekig járós esélyed biztos nem lenne, ezeknél az egypofonos "kemény" csávóknál, csak arra szedik fel az ilyeneket a nőt, hogy belé rakják párszor

Neked egy nyugodt természetű komoly gondolkodású srác kéne

21/F

2014. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, én is ettől tartottam. Persze, gondoltam, hogy semmi komoly nem lehet belőle, hiszen látom, hogyan viselkedik.


Akkor inkább leteszek róla. :)

2014. jan. 3. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem ebben inkább ne reménykedj

ui: miért lenne szánalmas, ha nekiállsz fogyózni és edzeni, hogy vonzóbb legyél?

2014. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem igazán látom "szánalmasnak", csak egy-két ember gondolná annak valószínűleg azért, mert sokan úgy vannak vele, hogy "ha így nem kellesz neki, akkor nem is érdemel meg" vagy hasonlók. Én elfogadom, hogy sokan vonzóbbnak találják a csinosabb lányokat, és ezért igyekszem én is alakítani magamon. :)
2014. jan. 3. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. 1. A "menő pasiknak" nagy eséllyel nem a hozzád hasonlók jönnek be, ráadásul mivel gyakorlatilag bárkit megkaphatnak, így sokszor csak egy menetre kell nekik az illető. 2. Irreális elvárásaid vannak neked is, meg a hozzád hasonló lányoknak is. Biztosan lenne a közeledben olyan srác, aki tudna téged szeretni, de te le se sz*rod a fejét, mert "átlagos", vagy ha akarna is tőled valamit, akkor is elutasítanád, ahogyan teszik ezt a hozzád hasonlók. Azt persze elvárjátok, hogy csak a 10/10-es pasik próbálkozzanak nálatok, ráadásul úgy, hogy ti elbújtok a sarokban, ők meg majd biztosan belétek szeretnek a két szép szemetekért. Naná. Az átlagos pasikat nem veszitek észre (tisztelet a kivételnek), de ti siránkoztok, hogy senkinek sem kelletek, holott ti is csak átlagosak vagytok, de azért mekkora szemétség már, hogy a fiúk nem veszik észre az átlagos lányokat. Amúgy meg ha nincs közös érdeklődési körötök, nem azonos az életfelfogásotok, akkor miből gondolod, hogy ebből egy sikeres és tartós kapcsolat lenne? Inkább keress egy csendesebb, átlagos srácot, és ne csak a külsőt nézd.
2014. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nem gondolom, hogy igaz rám, amit leírtál. Persze, azt én is tudtam eddig is, hogy szinte lehetetlen, hogy ebből bármi is kialakuljon, de hogyha valakinek tetszik valaki, még hogyha teljesen reménytelen is a helyzet, akkor is reménykedik, nem így van?

Nem tudok róla, hogy az ismerőseim közt lennének olyan srácok, akiknek tetszenék. ha meg vannak, és nem tesznek azért, hogy észrevegyem a vonzalmukat, akkor nagyon tudom sajnálni.

Én nem csak a külső alapján választok párt, nekem igenis fontos az, hogy jól kijöjjünk, és hogy azonos legyen az érdeklődésünk. De a srácot, akiről szó van, nem ismerem, így csak azt látom, ahogy a haverjai közt viselkedik, márpedig az köztudott, hogy nagyjából minden srác menőzik a haverjai előtt. Így tehát nem tudtam még megítélni saját tapasztalat alapján, hogy mennyire illenénk össze. Valószínűleg alig.

Én nem hajtok a 10/10-es pasikra, főleg, hogy pontosan tudom, én sem vagyok 10/10-es, így hülyeség volna tőlem elvárni, hogy azoknak a srácoknak kelljek. Ezzel teljesen tisztában vagyok.

2014. jan. 3. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy észre se veszed mások közeledését, mert túlzottan lefoglalnak a "rosszfiúk", vagy nem veszed párkapcsolati közeledésnek. Amúgy meg ha pl. te se adsz "jeleket", akkor mégis honnan tudnák, hogy lehet hozzád közeledni? Ezt senki sem fogja a kisujjából kiszopni, akik meg esetleg mégis rájönnek, azok inkább a cicababákra hajtanak. A csendesebb fiúk meg nem nagyon fognak próbálkozni, mert ha nem adsz jelet, akkor nem fognak kockáztatni. Azzal nincs semmi gond, hogy olyan a külsőd vagy a mentalitásod, amilyen. A gond ott van, hogy a hozzád hasonló lányokkal együtt legtöbbször csak vártok a csodára ahelyett, hogy megmutatnátok az értékeiteket, és hogy pl. flörtölnétek. Ha barátként közeledtek valakihez, nem biztos, hogy a másik ember potenciális partnerként fog rátok nézni, mert ti nem olyan jeleket adtok. Plusz ha "elbújtok", senki nem fog rátok bukkanni. Ez olyan, mint amikor egy terméket jól eldugnak a legmélyebb zugba, egy másikat meg kipakolnak szem elé. Melyiket fogják választani az emberek? Ha nem léptek ki a "nyilvánosság" elé, nem mutatjátok meg, hogy mire vagytok képesek, nem lesztek nőiesen szexik (és egy duci lány is tud az lenni), akkor minden hiába.
2014. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!