Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szoktatok ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

H van egy lány aki tetszett/tetszik és mikor arra megy amerre ti is vagytok elkezdtek egy osztálytársatokkal szórakozni?

Pl

-ahogy megy az osztályból az egyik csaj,akkor hozzányultok a vállához,és utána elmentek?tudjátok mikor valaki megbök vkit a vállánál,majd elmegy h nehogy észrevegye a másik h ki bökte meg!Majd várja a reakcióját a kiszemelt lánynak.


Ti szoktatok ilyesmut csinálni?V lehet jobb úgy feltenni a kérdést,hogy ti szoktátok a kiszemelt lányotokat úgy féltékennyé tenni,hogy egy lánnyal foglalkoztok (v ilyeneket csináltok) akkor,amikor egy helyenn vagytok?Bocsánat ha nemm annyira érthető!



2019. máj. 13. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam, mert az értelmi szintem ennél azért már magasabban van.
2019. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megérintem, akkor nem futok el vagy bújok el, mint egy óvodás. Okkal teszem.
2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis voltam annó ilyen 1871☭ ben na de amúgy nem érdemes ezt csinálni inkább csak magadat szégyeníted egy picit magadat és majd amikor netán tán lenne valami amiben együtt kéne működnötök akkor pont nem fog segíteni inkább kérj tőle bocsánatot kitudja mit hoz még a sors nektek lehet jó barátok is lesztek.
2019. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!