Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ilyet nyugodtan lehet csinálni...

Ilyet nyugodtan lehet csinálni Booking-on, ugye?

Figyelt kérdés

Júniusban pár napot Németországban töltök, de egyelőre még nem tudom, hogy egyedül megyek, vagy esetleg egy barátommal.

Lefoglaltam egy egyágyas szobát, amelyet elvileg az utazás napjáig ingyenesen le lehet mondani.

Most viszont lefoglaltam egy kétágyas szobát ugyanott, s ezt szintén addig le lehet mondani ingyenesen.

1-2 hónap múlva szerintem kiderül, hogy egyedül vagy társaságban megyek, akkor pedig ennek megfelelően lemondom az egyiket.

Ilyet nyugodtan lehet csinálni, ugye?


2018. febr. 24. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
95%

Első ostoba, de nagyon. Igen, meg lehet tenni. A booking ugyan rá fog kérdezni, hogy dupla foglalásod van (több szálláshelynél biztosan, így talán nem).


Hogy a szállásadó mennyire örül ennek, az az ő dolga.


Első tudod, van olyan szálláshely, ahol mindenképpen ki kell fizetni a lefoglalt szobát. Van olyan, ahol az érkezés napja előtt 1-2 nappal is lemondhatod.

Sőt olyan is, hogy egy szobát meghirdet egy áron lemondhatóan, s sokkal olcsóbban, nem lemondhatóan.


A rendszer sokféle lehetőséget kínál. Tud dönteni.

2018. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!