Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Szállások

A kérdés

Ilyet nyugodtan lehet csinálni Booking-on, ugye?

Júniusban pár napot Németországban töltök, de egyelőre még nem tudom, hogy egyedül megyek, vagy esetleg egy barátommal.

Lefoglaltam egy egyágyas szobát, amelyet elvileg az utazás napjáig ingyenesen le lehet mondani.

Most viszont lefoglaltam egy kétágyas szobát ugyanott, s ezt szintén addig le lehet mondani ingyenesen.

1-2 hónap múlva szerintem kiderül, hogy egyedül vagy társaságban megyek, akkor pedig ennek megfelelően lemondom az egyiket.

Ilyet nyugodtan lehet csinálni, ugye?

2018. febr. 24. 16:23  Privát üzenet  

A válasz

Első ostoba, de nagyon. Igen, meg lehet tenni. A booking ugyan rá fog kérdezni, hogy dupla foglalásod van (több szálláshelynél biztosan, így talán nem).

Hogy a szállásadó mennyire örül ennek, az az ő dolga.

Első tudod, van olyan szálláshely, ahol mindenképpen ki kell fizetni a lefoglalt szobát. Van olyan, ahol az érkezés napja előtt 1-2 nappal is lemondhatod.

Sőt olyan is, hogy egy szobát meghirdet egy áron lemondhatóan, s sokkal olcsóbban, nem lemondhatóan.

A rendszer sokféle lehetőséget kínál. Tud dönteni.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. febr. 25. 23:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Romániába a Fekete-tengerhez mennénk nyaralni. Kanyaró járvány mennyire hatalmasodott el? Mehetünk nyugodtan?
Hol nincs nagy terrorveszély? Hova mehetünk nyugodtan nyaralni?
Tudtok olyan szabad strandot mondani a Balatonon, ahova babával nyugodtan lehet nyaralni?
Kanári-szigeteken ilyenkor is teljes nyár van, azaz pl lehet nyugodtan 3 hetet sátorozni a vadonban, éjjel is meleg van?
Thaiföldön ne igyunk csapvizet, de nyugodtan ehetünk utcai árusoknál? Ez csak nekem hat ellentmondásosan?
Olyan nyaralási célpontot keresek a meleg párommal ahol nyugodtan kitudunk kapcsolodni es pihenni egy gyönyorű szép tengert közelében tudnátok javasolni uticélokat?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Szállások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!