Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék goth stílusu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék goth stílusu lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagon bejön ez a stílus.

16/f



2019. máj. 20. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Valahol 2000 es 2005 kozott
2019. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

#1 Még mindig vannak lányok, akiknek bejön ez a stílus. Jelenleg is sok rocker van, pedig a rock a 20. század második felében élte fénykorát. És 2000-2005 között inkább az emo korszak volt jelen, nem a goth.

Kérdésedre a válasz; instán rengeteg goth stílusú oldal van, próbálkozz ott, vagy biztos vagyok benne, hogy a sulidban is vannak goth csajok:)

2019. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
2# A rock az örök és halhatatlan, nem úg ymint az emo, vagy a gót. AZok csak divatból voltak. Ne múg ymint a rocker lét
2019. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hármas válaszoló te eléggé ostoba vagy. És korlátolt.

A goth kb egy 40 éves szubkultúra. Ami magába foglalja a zenét (a post punktól kezdve a gothic rockon, darkwaven coldwaven, deathrock-on át az industrialig és EBM-ig. Sokan a gothic matalt is ide sorolják)

A külön vizuális nyelvel és irodalmmal rendelkező szubkultúra. Ami ráadásul eléggé szerte ágazó és rengeteg alággal bír.


Baromira nem csak a divatról szól.


Az Emo meg egy Post hardcore-ból létrejött

Zenei irányzat volt még jóval a nagy 2000-es évek elején lévő emo láz elött.

Igazából felfogható egy érzelmesebb hc zenének is az original emo zene.


Én személy szerint a goth szubkultúráért vagyok nagyon oda.

Ha nagyon muszáj lenne kategorizálni akkor rám lehetne húzni a goth jelzőt.

A romantic goth vonala vonz leginkább.

Így is öltözködöm.


És ha már a rockot meg a hard rockot is idekeverted akkor csak úgy jelzem hogy a goth szubkultúra is ugyan úgy bír értékrendel mint a metalhead vagy rocker szubkultúra.


Ja és nem mellesleg szerintem azért ha már a divatot is szóbahoztad egy goth fesztiválon még mindig kreatívabb szetteket láthatsz mint egy metal meg rock fesztiválon. Mert nem egytől egyig úgy oldjuk meg a napi viseletünket hogy csak 1 bandás poló bakancs vagy tórnacipő meg nadrág aztán csókolom.


Azért félreérés ne essék én is eljárok rock koncertekre is ha pont valami nekem tetsző zenekar lép fel.

A black és death meg thrash metalt pedig kifejezetten szeretem.



De hogy ne legyen tiszta off a válaszom:

Kérdező ha pesti vagy akkor a dűrer kertet tudom neked ajánlani meg a Zeg-zugot.

Szokott lenni ezeken a helyeken egy halom goth koncert meg buli.

Pluszban a facebookon is vannak goth ismerkedős csoportok.

2019. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A goth szubkultúra igazából JÓVAL idősebb, mint 40 év. Olyan teóriák is vannak, hogy a gothok a templomos lovagok "utódai", bár ezt utólag nehéz ellenőrizni. Annyi mindenesetre biztos, hogy a középkorban már létezett ez az életstílus.
2019. szept. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!