Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire éretlen lennék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire éretlen lennék a szerelemhez?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy még csak kamaszkorú vagyok, de körülöttem mindenkinek megtetszik valaki, járni akar valakivel, keresi a nagy őt, stb. Erre én... Teljesen megvagyok így is, nem kell barát, hiszen még fiatal vagy, VISZONT, ha mégis képbe jön egy fiú... Eddig mindig csak megtetszett valaki, fellángolás volt, mert amint kiderült, hogy én is tetszem neki, egy ideig jó volt, meg minden, de aztán rövid időn belül rájövök, hogy nem akarok tőle semmit. Elkezdem külső szemmel nézni, hogy mennyire szánni való szegény, ahogy próbálkozik. Ezzel rájövök, hogy "Jaj ez tisztára olyan gondolat, mintha nem tetszene, pedig tetszik, de akkor miért érzem ezt/gondolok ilyenre?" Aztán elkezdek elbizonytalanodni a saját hülye gondoltaim miatt az érzéseimben és végül inkább kijelentem, hogy nem kölcsönösek az érzéseim, de azért szemezgetek vele tovább, mert mégis csak érdekel valamennyire ezek szerint. És tényleg mindig ez van! Amíg nem elérhető, kell, amint elérhetővé válik, már nem kell! Nem értem. Pedig mielőtt elérhető, örülnék, ha máshogy nézne rám.


Arra gondoltam, ez azért van, mert nem voltam még szerelmes. De attól tartok, hogy mindig előjön az a bizonyos gondolat és sosem leszek szerelmes. Mondjuk romantikus filmeknél is előjön ez az érzés...talán arra hasonlít, mikor túl nyálasnak gondolom a pillanatot (jó sok olyan pillanat van)... Ez pedig, gondoltam azért van, mert nem volt előttem példa, hiszen az apukám kicsi korom óta nem velünk él, és anyukám is nagyrészt dolgozik. Talán tudat alatt taszítottam el magamtól még kisebb koromban a szeretet igényét, hogy ne legyen rossz érzésem.

Ezzel már lehet pszichológushoz kéne mennem, hogy egyfolytában elkezdem szánni azt, aki próbálkozik nálam és rögtön friendzone-ba teszem, plusz ölelkezni sem nagyon szeretek, ha csókolózni látok valakiket, azt nem találom valami gusztusosnak stb.


Nem tudom... igazából csak kicsit félek tőle, hogy egy szeretetmentes macskás néni leszek :/



2019. máj. 27. 16:24
 1/4 anonim válasza:
Figyelj,ha valaki nagyon nagyon tetszik akkor mikor összejössz vele nem fogod azt érezni, hogy már nem tetszik.Velem is mindig ez van.
2019. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Örülök, hogy végre valaki leírta. Sajnálom, nem tudok rá semmiféle megoldást mondani, de örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen.😁
2019. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Igen, éretlen vagy. Ez nem gond. Szerelmesek vannak körülötted élőben, interneten. Ha még ezeket önként nem is szeretnéd nem gond. Az se gond, ha félsz, hogy ki fogsz maradni valamiből. Nem fogsz, de természetes, ha vannak kételyeid. Nem baj, ha így érzel. Ne aggódj, nincs veled gond, nem leszel majd magányos se. Csupán későn érsz a szívügyek terén. Ettől még lehetsz okos lány, az éretlenség nem rossz jelző. A lényeg, hogy akkor kezdj bele bármibe is, ha biztos vagy benne teljesen. Az eddig fiúk miatt se bánkódj- ha valakibe szerelmes leszel, azzal minden más lesz.
2019. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még csak 16 vagy, ráérsz néhány évig még a macskákkal :)

de amúgy mintha magamat olvasnám pont négy éve (csak én nem írtam ki), nem gáz, ha ilyen idősen még nem vagy elég érett ahhoz hogy szerelmes legyél, de azt jól érzed, hogy az eddigiek csak ilyen fellángolások

amúgy pont elmúltam tizenhat amikor beleszerettem valakibe, úgy igazából először, és figyelj, így négy év távlatából elmondhatom hogy tökre nem olyan, mint egy nyálasfilm, azok csak a fellángolások, amik azokra a filmekre hasonlítanak

ja, meg nem tudom mondta e már valaki, de szerelmesnek lenni nem verseny, nem tudsz lemaradni vagy elkésni

2019. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!