Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jönnek be a rocker lányok?

Figyelt kérdés

Nem is a nagyon extrém fajtára gondolok, hanem a szolid fajtájúakra.

Akiről tudod hogy azt halhat és rendszeresen hord koncerpólót, meg ilyeneket, de nem csak azt.



2019. máj. 29. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Saját példámból indulva, van akit taszít és van, akit vonz.
2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hozzátetted, hogy a szolid fajtájúakra gondolsz, nálam innentől kezdve a stílus nem okozna problémát. A zenestílusnak még örülnék is, mert én is szeretem a rock zenéket. A többit a személyisége döntené el, meg valószínűleg a testalkata, arcra. (Nem akarok áll szent lenni, szóval igen, bevallom, egy nőiesen telt, vagy épp sportos testalkat és / vagy egy szép arc nálam sokat nyom a latba. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy kizár minden más nőneműt, aki nem ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, de bizonyos határokon kívül nekem már taszító egy nagyon vékony vagy túlzottan túlsúlyos lány.)
2019. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a rock az pozitúv :) de sokkal inkább a személyiség a fontos :)
2019. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen csajoknak általában rocker pasijuk van és nem is nagyon nyitnak mások felé, de amúgy egy normál srácnak annyira nem jönnek be szerintem, pl nekem se
2019. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Magam is az vagyok, tehát nagyon:)
2019. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Alapból ha tényleg a "szolíd" fajtából van,akkor semmi gond nincs velük
2019. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm, amolyan "közepes" rocker, egyszer nagyon fullfekete csizma, egyszer aranyos kislány szerkóban van, de az első dominál, zenében meg szinte mindent hallgat. Én meg az amolyan külsőleg teljesen visszafogott "rocker" vagyok (nem szeretem ezt a azót se, nem szeretem ezt a szubkultúrásdit, meg egyébként se akármilyen rockot hallgatok).

Nem jöttünk volna össze, ha nincs meg mint közös hang a zene, szóval tetszhet egy fiúnak egy rocker lány, ha langyi popot hallgat a srác szerintem nála egyből ki van zárva :D

De egyik ismerősöm szintén rocker lány, és volt animés barátja. Embere válogatja.

2019. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
divat rockerek ....
2019. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. Eléggé szexi tud lenni, meg ugye akkor már ez egy közös pont.

De ez csak az én véleményem, van akinek nem jön be. Számomra viszont ismerkedésnél előny.

2019. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

kétféle öltözködési stílust tudnék megkülönbözetni a rocker lányokon belül:

az amelyik csinosan, nőiesen, szexin öltözködik, megválogatja mit vesz fel, ettől függyetlenül látszik rajta, hogy rocker, feketében, vörösben jár, szoknyát, csizmát, fűzőt, méretének megfelelő pólókat hord. na ez bejön.

de vannak az igényleten, hetek óta ugyanazt az 5 számmal nagyobb pólót, oldalláncot, bazi nagy bakancsot viselő lányok. na az nem a bejövős kategória.

2019. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!