Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jönnek be a rocker lányok?

Figyelt kérdés

Nem is a nagyon extrém fajtára gondolok, hanem a szolid fajtájúakra.

Akiről tudod hogy azt halhat és rendszeresen hord koncerpólót, meg ilyeneket, de nem csak azt.



2019. máj. 29. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell hogy ugyanazt a zenét hallgassátok ez a 21. század van fülhallgató is a világon, sőt akár lehet olyan zene is ami mindkettőtöknek tetszik még ha az egyikőtök Viking metált hallgat a másikótok pedig popot pl.
2019. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogyha szolidan rocker az nagyon jó, nekem pl bejön mert én rock zenét hallgatok,csak nem öltözök "rockerként"... Ha egy lányon szemre látszik hogy lesz közös témánk, az minden fiúnál pozitìv. Így a rockosabbaknak bejössz majd, aki meg nem ilyen annak nem. 19/f
2019. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha maga a lány bejön, akkor az hogy kicsit rocker stílusú már csak plusz pont számomra. 😎
2019. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejön néhány. Na nem mindegyik, de szerintem nem azon múlik rocker, vagy nem, hanem egyébként hogy néz ki, illetve milyen a személyisége.
2019. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
roma rocker pasik a legjobbak, mert annyira ritkák mint a fehér holló ! :D
2019. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a rockerségnek semmi köze nincs a bőrszínhez , ezt csak ilyen kevésbé tanult gumi szkinheadek találták ki .

A rockzene alapvetően az Amerikai Egyesült Államokban született, ahol a behurcolt fekete rabszolgák zenéje, a blues keveredett az Európából származó telepesek főleg country stílusú zenéjével. Mindez egy technikailag és társadalmilag rohamosan változó környezetben történt. A rock mindig a lázadást és a nem beletörődést szimbolizálta és szimbolizálja ma is.

2019. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Imádom :D

Főleg, ha alacsony.

2019. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!