Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet észrevenni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni ha tetszem egy fiúnak/osztálytársnak? (17 éves)

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha más társaságban vagytok akkor pl észreveszed hogy téged néz miközben amúgy a barátaival van

Ha rád néz, elmosolyodik esetleg elpirul

Ha félénkebb akkor csak messzebbről figyel, ha belevalóbb akkor elkezdi keresni a társaságodat

Ha neked is tetszik és viszonzod a szemezést, egyszer eljön a pillanat hogy rád fog írni és elkezdtek beszélgetni

Ha merészebb, élőben is könnyedén odamegy hozzád egy tök alapvető dologgal csak hogy legyen köztetek kontakt:)


Ezek mind személyes tapasztalok, illetve még nekem egyszer az is feltűnt hogy a társaságától kicsit messzebb leült beszélni az egyik haverjával és volt hogy a haverja elég hirtelen pont az irányomba nézett el, meg miközben beszéltek többször éreztem a tekintetüket és ha egyenesen odanéztem tényleg szemtől-szembe találtam velük magamat:D

És kiderült hogy tényleg tetszettem a srácnak, egy hónap chatelés után már elhívott talizni:)

2019. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kis fiúkkal ne kezdj.
2019. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!