Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa szerintetek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa szerintetek, ha egy 16/17 éves lánynak nem volt még pasija?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A mai elku*vult világban sajnos furcsa. Amúgy nem,ez lenne a normális,hogy nem volt próbababa már a fél iskolában. Igazi szerelem,mély érzések még úgysincsenek tizenéveseknél,max rajongás,vagy menőnek tartják a fiút és jó a lány feneke és ezt élik meg "szerelemként". Az én nagy pasizós ismerőseim ma 30 évesen mind roncs élettel rendelkeznek. Persze a lányomat nem tiltanám,hogy legyen fiúja,de ésszel és ne azért ,mert már ciki,ha nincs...
2019. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelemmel, a te kaszanovád is megérkezik egyszer :)
2019. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is 17 éves lány vagyok és nekem sem volt még :/ felém sosem közeledik senki, és ha valaki megtetszett, azt is csak távolról szerettem,

de ha nem látom azt hogy én bárkinek is bejönnék akkor hogy is lehetne bátorságom kezdeményezni

biztos brutál ronda vagyok fiú szemmel, mert lányok már sokszor mondták hogy szép vagyok de fiúk még sohasem

én egy kicsit kellemetlennek is érzem

2019. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, csak kicsit
2019. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 Vagy akinek meg esetleg tetszenél, az is félős és nem mer lépni. Tudom, ismerős.


Én amúgy rocker vagyok és még a rocker fiúkon sem látom, hogy tetszenék nekik.

2019. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező, nem gáz, ha ennyi idősen nem volt még párkapcsolatod. Nekem sem volt még és senki nem szólt be miatta. Illetve volt 1-2 tejparaszt, aki beszólt, de őket leszartam. Sőt, ha 20 évesen sem lenne és be szólnának, az sem érdekelne. Szerintem a párkapcsolatom meg a nemi életem hadd legyen a magánügyem, senkire sem tartozik. Még anyumra sem.
2019. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Miért lenne gond?

Nekem 23 évesen lett meg az első kapcsolatom amiből házasság is lesz idén :)

2019. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 19 vagyok és nekem még nem volt. Természetesen voltak fiúk, akik szívesen összejöttek volna velem, de közülük egyik sem tetszett.
2019. jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet, hogz egyesek szerint az, de szerintem sokkal inkább értékelendő.
2019. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!