Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek furcsa hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa hogy egy viszonylag normális lánynak bejönnek az emo fiúk?

Figyelt kérdés
Még nem láttam élőben emo fiút csak képeken. Eddig senki olyannal nem találkoztam akivel egyezne az ízlésünk. Mindenhol csak szidják őket jó persze mindenkinek fura az ahogy kinéz de nem kéne elítélni őket.

2016. aug. 10. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az emo fiúk jönnek be és én is normális vagyok :D nem furcsa
2016. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Firedoom ***** válasza:

1, a normalis az szubjektiv

2, elek halok a goth lanyokert megyem lattam eloben egyet sem.

Naes!? XD

2016. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas tetszik. Ennyi a lenyeg

Es nekem is jobban bejonnek az alternativabn fiuk, bar azert emo es emo kozott is van am kulombseg. Nem tudom, merre laksz egyb. de Pesten plazak kornyeken eleg gyakran latok emo-kat

2016. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többet kéne arra járnom
2016. aug. 10. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, nyugi.
2016. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is bejönnek az emo fiúk :3
2016. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Nekem félhosszú hajam van, meg kedvelem a sötétebb pólókat, és nem egyszer néztek már emonak, pedig nem vagyok az meg nem is akarok az lenni... Viszont meglehetősen sok lánynak tetszettem mert azt hitték emo vagyok. Olyanoknak is akik nem azok, szóval szerintem nem vagy ezzel egyedül.
2016. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek, nagyon aranyosak :D

Csak kár hogy nem latok egyet se :/

17/l / szintén emo

2016. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se furcsa :D
2017. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haverom anno emo volt, legalább is külsőre igen 3-4 éve. Gyakorlatilag körülvették a lányok, és volt egy nem emo barátnője is :)
2017. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!