Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemkontaktus, tetszem-e vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktus, tetszem-e vagy nem?

Figyelt kérdés

Nos a tegnap lakadalmon voltam és ott volt 3 lány, amikor megérkeztem oda mar akkor láttam hogy figyelnek, mert mögöttük alltam és sokszor nevetve hátra fordultak és rám néztek.

Aztán mikor leültünk tavol voltunk egymástól de sokszor észrevettem hogy figyelnek és az egyik tetszik is nekem mivel nagyon csinos. Volt mikor megállás nélkül kb 5-6 másodpercig is egymás szemébe néztünk és ezt többször is. Aztán későbbiekben beszélgettem velük megtudtam hogy 17 és 19 évesek a lány akivel figyeltük egymást 19 éves lesz októberben.

És én 17 éves vagyok, mondta is hogy azt hitte több vagyok.

Szégyenlős volt ő is mint ahogy én, de mindig hívtak a testvéreivel (3 testvér)táncolni és mentem is.

Aznap az egyik testvére be is jelölt facebookon.

Kérdezték, hogy van e instagramom de nincs, úgy hogy még ott bejelölt az egyik lány. Aztán ma bejelöltem a 19 éves lanyt.

Szerintetek lehet valami?

Tetszettem neki?

Nem gond a kor különbség?(magasabb vagyok nála)



2019. jún. 9. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán benne van, hogy bejössz neki. A korkülönbség ne érdekeljen, amíg a lányt nem zavarja téged se kell, hogy zavarjon. Nem egy olyanról hallottam már, hogy a lány volt idősebb a kapcsolatban. Szerintem bátran kezdj el közeledni felé. :D
2019. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem nem zavarja és tényleg tetszem neki. :D

Véleményt és tanácsot még írhattok szívesen meghallgatom mindenki véleményét.

2019. jún. 9. 13:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Vissza jelölt facebookon, már csak bátorság kell, hogy rá írjak.

De lehet barátja van és akkor meg nem kedvelne.

Vagy túl tolakodónak hinne.

Nem is tudom írjak vagy ne..

2019. jún. 9. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra: mit veszíthetsz? :D
2019. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos megtudtam hogy van barátja de ezt is a testvérétől, meg is kérdezte, hogy tetszik nekem a testvére, meg hogy van e barátnőm.

De halott téma :D attol fuggetlenul meg beszelgettem vele kicsit.

Kár kicsit csalódott vagyok de ez van. :D

2019. jún. 9. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Most ez lekoptatás volt tényleg van barátja vagy csak félt? (Mondta hogy szégyenlős)

Mert már beszélgettem vele és picit ismerem.

Kérdeztem, hogy zavarom e és nemet mondott. Aztán mikor mondtam, hogy megyek nem zavarlak most, akkor is azt mondta nem zavarom és beszélgettünk kicsit. Igaz csak én szoktam kérdezni. Ez azért van mert szégyenlős?

2019. jún. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!