Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nekem. Úgy érzem én...

Tetszik nekem. Úgy érzem én is tetszem neki, de nem vagyok benne biztos?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és már 8 éve szerelmes vagyok az osztály társamba! A fiú idén teljesen másképpen viselkedik velem, a tavalyihoz képest. Keresi a szemkontaktust, beszélgetéseink közben mélyen egymás szemébe nézünk. Miközben néz folyton mosolyog. Meg van,hogy nem is beszél, csak néz és vigyorog. Udvarias, maga elé enged ha be megyünk az osztály terembe. Mikor nem volt a haverja a suliba, megkért hogy üljek mellé! Mind a 2-en jó tanulók vagyunk, de ha nem tanul segítek neki, hiába nem kéri ( múltkor pl: azt mondta ő engem nem használna ki). Nem fél mikor egymás mellé ülünk, és pl: egymáshoz ér a karunk, vagy a combunk. Tetszhetem neki?

2014. febr. 8. 22:33
 1/7 anonim válasza:
14/F 100% hogy tetszel neki;) tapasztalatból mondom. Ha tetszik nekem egy lány akkor én is keresem a szemkontaktust, és ha az megvan, mélyen a szemébe nézek, és mosolygok, hidd el a srácnak Biztos, hogy tetszel!
2014. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Lehetséges ,hogy tetszem neki, viszont kételyeim vannak.Soha nem ír rám fb-on, ha igen akkor is csak sulis ügyek miatt.Viszont rengeteg olyan dolog van ami miatt azt hiszem tetszek neki!.:)
2014. febr. 9. 08:45
 3/7 anonim válasza:
Nincsmit, nekem is volt valaki aki tetszett 4éven keresztül, és úgy vettem észre, hogy neki is én. Ugyan ezek voltak szemkontaktus stb. Fb-n ítrtam rá, kérte hogy mondjak valamit neki, elmondtam, hogy mi történt velem. Kértem hogy ôs mondjon valamit, de az a válasz, hogy "egyszer volt hol nemvolt, vége", hát nem nagyon kielégìtô. Aztàn már nem is írtam neki mert minden face-es beszélgetés ilyen volt. És mivel csak én írtam, nemtudtam meg róla semmit, nem lett közös témánk se. Én meg biztos, hogy nem írogatok "magamnak", jött a suliváltás, buszmegállóba találkoztunk, megvolt a szemezês, mosolygás , szóval biztos, hogy nem közömbös még mindig irántam, ahogy énse. Ebböl azt akartam kihozni, hogy ne légy zárkózott, márha az vagy. Bocsi ha nem nem ismerlek szóval nemtudhatom :p :) Ha meg nem ír fb- az az lehet, hogy nem is face-ezik ên is heti 1* megyek fel, akkor is csak 5percre, de ha látod, hogy fentvan írj rá. Én anno biztos örültem volna ha rámìr az aki tetszik, DE ahogy érzed, ne az én tanácsom miatt tûnj rámenôsnek. Az 1. Válaszoló vagyok, rémélem segítettem:)
2014. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy ,hogy ilyen hosszú és hasznos tanácsot adtál! :) Nem szokott facebookozni, max 1-2× jön fel...Ráírnék, csak nem tudom mit írjak neki :)
2014. febr. 9. 12:56
 5/7 anonim válasza:
Igazán nincsmit :) például azt, hogy hogy vagy? Mi van veled, mesélj valamit, egyik lányyal játszotam fb-n kérdezz feleleket és az nagyon jó volt. Persze ha ezek közül írsz neki valamit akkor saját szavaiddal tedd, igazábol ha tudod hogy történt vele valami akkor beszélhetsz vele róla stb. Hajrá!:)
2014. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!.:)
2014. febr. 9. 19:06
 7/7 anonim válasza:
Szívesen:)
2014. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!