Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mutassam be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sraccal elött és most is beszélünk

Jól el vagyunk de folytoj azt mondja össze bujna velem együtt aludna meg ilyenek

Még csak 1 randik volt

Ez normalis manapság


2019. jún. 11. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális! Ilyeneket mondd 1 találkozó után és te azon gondolkodsz hogy mikor mutasd be a szüleidnek????? Na nemár..
2019. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja a szülleimmel élek nem tudom hogy vennék ki magàt egy vadárnapi ebéd és ott alvás

Én se akarom el sietni

Elsönek be mutstni de igy jogy aznap haza megy

2019. jún. 11. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy várj még pár hetet bemutatással. Addig városi programok is elegek.

Együtt alvással meg még pár hónapot várjatok

2019. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi egy év után tudtunk együtt aludni.

A barátnőm meg a pasija már két hét után azóta kb együtt élnek. A csaj akkor 17volt.

Te döntésed, te életed.

2019. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még te sem ismered , akkor meg mit akarsz a szüleiddel.
2019. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ismertem olyan párt akik 3 nap után a gyerekek neveit nézegették, egy hónap múlva meg a srác eljegyezte. 3 hónappal később meg szegény autóbalesetben meghalt.
2021. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!