Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lányokkal ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lányokkal ismerkedni nyáron?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de most, hogy rengeteg szabaidőm van úgymond jutott erre is időm, hogy csajozzak és teljes erőbefektetéssel tudjak egy lányra figyelni/törődni. Egy barátnőm volt és nem igazán működött a dolog, túl elfoglalt voltam és ő meg nagyon féltékeny. Viszont most szeretnék ismerkedni és új kapcsolatokat kialakítani.

Milyen lehetőségeim vannak? Pesti vagyok és az a baj leginkább egyedül vagyok, nincs nagyon társaságom. Nyáron meg ugye elég unalmas ha tényleg semmit nem tudsz csinálni csak melózni meg haza menni...

Szóval van valami tippetek tanácsotok mihez kezdjek?

F/19



2019. jún. 13. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

gyúrj, fuss, biciklizz, ha lehet ússz és kajakozz is, és mindemellett 4,8 felett legyen az átlagod, valamint valami mérnöki vagy orvosi egyetemre járj!

EASY WIN!

2019. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom hova rakni, szoktam edzeni és sportolok is emellett az átlagom is 4 fölött van szóval nem panaszkodom. De hogyan segítenek ezek ismerkedni öreg barátom?
2019. jún. 13. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Lány vagyok, nincs sok önbizalmam de amikor nem volt párom simán odamentem srácokhoz beszélgetni, persze amikor láttam hogy egyedül van az illető. Néha full béna szöveggel mentem oda, el is nevettem magam, de egész jól elbeszélgettem mindegyikkel. Szóval szerintem neked is menni fog.
2019. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedni egy dolog, megtartani a nőt, na az a magic! :D


strand, beszélges lányokkal, menj oda hozzájuk, vigyél nekik italt, aztán majd alakul, légy tökös! :D

2019. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint menj ki a világba és ismerkedj, többet nem tudsz tenni, vagy sikerül vagy nem.

#1 re válaszolva, elárulom, hogy nem kell tökéletesnek lenni, egy rendes lánynak nem CSAK ezek fognak számítani. Rám kb mind igaz, sőt....jóval több is, az a lány akit szeretek mégis csak barátként kezel, mert nem értek a nőkhöz, szóval cseszhetem minden pénzem és elismerésem. Legyél vicces, kedves, férfias és nyert ügyed van. És tiszteld a nőket.

2019. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lányként szerintem alapból is könnyebb de igen, tudom, hogy amúgy nem nagy kunszt beszélgetést kezdeményezni de mégse megy... Sajnos nem vagyok annyira közvetlen és magabiztos és ez nagyon hátráltat. Tudom hülyeség meg fejben dől el az egész.

Megtartani egyetértek, nekem se nagyon ment de tanultam belőle...

2019. jún. 13. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok magabiztos.

Oda mész aztán lesz ami lesz, gondolj arra, hogy lehet hogy jól fog elsülni:)

2019. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Pénzed? Kocsid? Motor?
2019. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most tényleg megoldást szeretnél, vagy csak elpanaszkodni, miért nem megy és recskázni otthon tovább? Ha az előbbi, akkor ne a miért nem megy dolgokat boncolgasd, hanem intézd úgy az életed, hogy legyenek felületek, ahol kapcsolatba kerülhetsz lányokkal stb.!
2019. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan lehet ezt úgy rendezni? Mert én igenis szeretném csak azért be kell vallani ez nem megy csettintésre, kicsit bonyolultabb dolog.
2019. jún. 14. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!