Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lányokkal ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lányokkal ismerkedni nyáron?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de most, hogy rengeteg szabaidőm van úgymond jutott erre is időm, hogy csajozzak és teljes erőbefektetéssel tudjak egy lányra figyelni/törődni. Egy barátnőm volt és nem igazán működött a dolog, túl elfoglalt voltam és ő meg nagyon féltékeny. Viszont most szeretnék ismerkedni és új kapcsolatokat kialakítani.

Milyen lehetőségeim vannak? Pesti vagyok és az a baj leginkább egyedül vagyok, nincs nagyon társaságom. Nyáron meg ugye elég unalmas ha tényleg semmit nem tudsz csinálni csak melózni meg haza menni...

Szóval van valami tippetek tanácsotok mihez kezdjek?

F/19



2019. jún. 13. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, odamész lányokhoz, önbizalmat, magabiztosságot és humort adsz nekik. Ennél nem kell több.
2019. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem bonyolult, csak mi emberek bonyolítunk túl mindent. :)
2019. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt nagyon adom :D

Ma amúgy egész nap jártam a belvárost és, hogy őszinte legyek semmi lehetőséget nem találtam pedig kerestem.

Egy lány ott ült a kávézóban egyedül és telefonotzott, gondoltam odamegyek de még vártam és jött is a barátja szóval jah, elég gáz lett volna oda menni meg ilyesmi...

Szóval ennek nem csak látszólagos gondjai vannak hanem tényleg nehéz így ismeretlenül láthatatlanban ismerkedni. De lehet csak én vagyok béna vagy nem tudom de tényleg semmi lehetőség nincs. Itt Pesten mindenki siet és semmi ideje meg többen van mindig mindenki. Nem tudom ezzel most mi legyen...

2019. jún. 14. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!