Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az emberek nagy részétől undorodom, mégis szeretnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Ennyire hatnak a hormonok?


Nem igazán jövök ki jól az emberekkel, rettentően cinikus, közönyös vagyok, de valamiért mégis vágyok egy lányra, akit szerethetnék.


2019. jún. 13. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont igy voltam annó a fiúkkal. Vágytam egy barátra, amikor egy fiú összeakart velem jönni, akkor meg már elég ,,hidegen,, bántam vele. De egyszer egy fiú, nagyon kitartó volt azután is, és azóta is együtt vagyunk, szóval elmúlt ez a fura érzés.

Ha megpróbálsz nyitni egy lány felé, aki tetszik, és ha alakul a dolog, akkor majd biztosan elmúlik. :)

2019. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok, csak fordítva.
2019. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért van, mert a személyiséged bonyolult és sokrétű. Igazából szerintem értéktelennek látod az embereket, átnézel rajtuk, nem foglalkozol velük és nem látod őket. Cinikus, közönyös, mizantróp embernek érzed magad? Azt akarod, hogy valaki szeressen, vagy hogy te szerethess valakit? Magadat mennyire szereted?


A szeretetre való vágy A. Maslow szerint egy erős motiváció. Evolúciós, beléd van kódolva. Lehet ez hormon, vagy tanulás, de a lényeg, hogy természetes. Még ha az emberek nagy részétől tartod a három lépést, akkor is elveszted a fejed, ha valaki majd megtetszik. Én távolságtartó voltam valakivel a múltban és mikor én próbáltam meg közeledni, akkor már késő volt, mert nem figyeltem oda rá. Ha nem adsz magadból az embereknek, egy idő után nem is fognak kérni, mert megtanulják, hogy máshoz forduljanak. Csámcsogj ezeken a szavakon, ha gondolod, aztán jöhet a dislike. De tapasztalatból írok és szívből örülnék, ha te nem követnéd el ugyan ezt a hibát!

2019. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!