Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytárs, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytárs, aki nem annyira jó képű, (férfiként mondom) nem is öltözködik jól, mégis tapadnak rá a csajok. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit csinálhat. Egy csomó csajjal írogat, és randizik.

2019. márc. 13. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a belső de lehet, hogy a kisugárzás. Mindegyik nagyon fontos
2019. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem egy nagypofájú, és eléggé beképzelt
2019. márc. 13. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet azért. A mai kis p*csáknak ez kell. Bár ha normálisak a lányok, akkor csak a kisugárzás. Lányként mondom ;)
2019. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne az a jó kisugárzás? Pontosan milyen személyiséget takar?
2019. márc. 13. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz elmagyarázni. Egyszerűen van olyan ember, akinek olyan kisugárzása van, hogy egyszerűen nem tudod nem észrevenni, vagy szimpátiát kelt benned
2019. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálnád nagyjából kürülírni? Vicce, határozott vagy milyen?
2019. márc. 13. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert kommunikatív, ráír a csajokra, beszédes, ilyenkor gondolom nem úgy szól hozzájuk, mint egy haverjához, hanem bókol nekik, kedvesen megdicsér rajtuk ezt-azt, és ennyi. Udvarolni kell úriember módjára, ilyen egyszerű. Valamint lehet vele beszélgetni. Bizonyára sokféle témáról, nemcsak a fociról meg a piálásról.
2019. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamint ez a fiú biztosan nem túlzottan igényes. De jó értelemben nem az. Tehát elfogadó a lányokkal szemben.

Néha olvasom itt egyes fiúk véleményét, hogy nincs egy normális csaj, én nem tudom mit kritizálják folyton a nőket, miért is nem normális számukra egy feltételezem teljesen átlagos lány, valószínűleg túlzottan igényesek ezek a fiúk. Nem kell nagy követelményeket támasztani a nőkkel szemben, észre kell venni az egyszerűbb, átlagosabb lányokat is, velük is kedvesen bánni, hogy érezze, hogy ő is vonzó stb. Nem hiszem, hogy ez a menő fiú csak kizárólag szépségkirálynőkkel randizik, írogat. Biztosan van mindenféle lány a "háremében".

2019. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy te férfiként nem látod jóképűnek.
2019. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!