Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom elkezdett füvezni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elkezdett füvezni, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, ő az első barátom. Idén átkerült új suliba és új osztályba, mivel a régi suliját bezárták. A kapcsolatunk idáig nagyon jó volt, jól elvoltunk együtt, sok mindent csináltunk, mindent meg tudunk beszélni. Olyan 2 hete egy új társasággal kezdett eljárkálni és ilyenkor nem volt elérhető, ezt én tiszteletben is tartottam. Majd tegnap előtt nálunk aludt és ugyanúgy ezzel a társasággal volt előtte, majd amikor hazaért teljesen be volt állva és vörösek voltak a szemei.

Mindent elmondott, azt is, hogy nincs ezzel semmi baj, ugyan olyan mint eddig, ő nem változott, ez nem ártalmas stb.

Viszont én nem így látom, teljesen megváltozott. Kezdek kiábrándulni belőle, de mégis eszembe jutnak az együtt töltött szép idők és nem akarom elegnedni. Mit tennétek a helyemben?


Én 17L ő 18F



2019. jún. 14. 19:02
 1/9 anonim válasza:
40%
Tudom, hogy nehez, de legjobb lesz megszakítani vele minden kapcsolatot. A fű csak a kezdet,a keményebb drogoktól majd beszámíthatatlanná válik, bánthat téged, vagy bárkit.
2019. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
#1 Csakhogy ez egy hülyeség...már rég megdőlt a kapudrog elmélet... nem fog keményebb drogokhoz nyúlni attól még, hogy füvezik.
2019. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy füvezik még nem lesz drogos... Nem túl jó, hogy fűhöz nyúl, de azért onnan van még visszaút. Persze, ha ez neked nem jön be, akkor dobd.
2019. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Itt a fű a legkisebb probléma, ha kulturáltan csinálja ésszerű keretek között, semmi probléma nem lesz. Inkább próbáld meg magát a társaságot kiismerni és az alapján ítélkezni. Ha nagyon züllöttnek és unszimpatikusnak találod a többieket, akkor próbálj beszélni a barátoddal. Persze nehéz lesz rá hatni, mert megvan benne a megfelelési kényszer, hogy tartozzon valahova az új suliban. (Én is kerültem szarba egy gyász társaság miatt, de sikerült belőle tanulnom.)
2019. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%

Szia! Először is. 18 éves fiú vagyok, a barátom pedig 25. Igen meleg vagyok ómájgád most mi lesz.

Szóval.

Ő pont az az ember, aki csak néha iszik egy pohár bort, utálja a dohányzást és az egyéb szereket.

Cigizem, néha füvezek. Tud róla, zavarja, de azt mondta, hogy szeret, és nem akar megváltoztatni.

Nálunk más a helyzet, mint nálad, mert én nem megyek oda beállva, meg nem vagyok rossz társaságban.

Viszont. Nekünk is kellett "harcolni", hogy ne szúrja annyira a szemét és ne ítéljen el a fű miatt.

Sokat beszélgettünk erről.

És neked is csak ezt tudom mondani, hogy ülj le vele, ha kell sokszor, és mondd el neki, hogy téged zavar ez a dolog. Fordíthatna rád több időt, csinálhatnátok pár programot, ezzel igenis tartozik neked. A barátitól azért ne szakítsd el.

Egyszerűen csak próbáld terelgetni a kapcsolatotokat vissza abba az irányba, amerre régen haladt. Ha a barátod nem hajlandó a változásra, akkor szakíts vele. Nem tesz ez jót neked, és fiatal vagy. Sok fiú jöhet még. Lesznek jobbak, rosszabbak, de ilyen az élet. Tudni kell túllépni. Én sok erőt kívánok neked ehhez, és remélem, sikerül mindent elrendezni.

2019. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Attól, hogy füvezik még nem lesz drogos..."


Persze eleinte csak hétvégén azért , hogy oldja a bulit , aztán már 2-3 naponta mert csak úgy jó társaságban és eltelik 1-2 hónap amikor majd minden nap csinálja . Teljesen le fog zombisodni a memóriája az gallyra megy olyan lesz mint egy zombi , be lassult beszéd vele együtt járó lassabb gondolkodás , koncentrációs zavar telnek a hónapok tovább amikorra már elveri azokat a pénzeket is amik kajára vagy tisztálkodási szerekre kelletek volna. Azt veszi észre már nem dobja fel a fű , kell mellé valami plusz pörgősebb ,elkezd bogyózni meg speedezni , már 1 évnél járunk és teljesen be eset az arca olyan mint ha valami hajléktalan lenne aki nem evett ezer éve, látszik veri a víz mert nincs elég anyagra pénze.. arról már nem is beszélek hogy a kapcsolataira ez hogyan hat, mindenkit le kezel undorítóan kezd el beszélni agresszív lesz stb.


Isten könyörüljön rajta ! Sok embert láttam már tönkre menni ! Hagyd ezt a gyereket, neki már eldőlt a sorsa !

2019. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szivesen csatlakoznék a barátodhoz, a füvezés jó dolog.
2019. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fű nem gateway drug ahogy az első monta, az egy propaganda maradványa a nyolcvanas évekből. esetleg arra gondoltál e már hogy kipróbálod vele? de amugy amig nem hat ki az életetekre addig nem gond szerintem.
2019. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig fel sem tűnt hogy fuvezik, de mióta elmondta azóta úgy érzed megváltozott? Szerintem magadnak beszeled be az egészet. Ismerd meg a barátait, beszelgess többet a baratoddal erről. Mi zavar téged konkrétan a füvezésben? Hogy erted hogy megváltozott ? Nekem kicsit úgy tűnik mintha semmit nem tudnál erről a témáról.amugy az egy hülyeség hogy aki fuvezik az majd átáll a keményebb drogokra és a fu csak a kezdet. Én pl csak fuvezek. Néha iszok de ennyi. És wow meg mindig nem szoktam rá semmilyen durva drogra. Az próbálja ki a durvább drogokat aki igent mond rá és nem azért fog igent mondani valaki mert probalta már a fuvet
2019. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!