Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Benyúlt a pólóm alá a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benyúlt a pólóm alá a barátom és a nadrágomba is elkezdett amit en nem akartam. Mit tegyek? Mit jelenthetett ez? Mit akart ezzel?

Figyelt kérdés

Szokásos módon hazakisért és bejottunk hozzank. Megcsokolt es egyszer csak ez tortent. Tudni kell rolam hogy nem vagyok az a nagyon mindenbe belavagok tipus. Az elso csokot is jo sokara engedtem meg neki mert elejinte nem akartam elsietni.De ezt o is tudja rolam.De ez nem tudom mit akart jelenteni ami tortent. Ertelmes valaszokat varok.

En 14/L o 14/F



2018. febr. 28. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Azt jelenti. Ha nem vagy rá kész, akkor semmiképp se engedd. Ha fenyeget, hogy szakít stb, akkor dobd ki te, mertcsak kihasznál.
2018. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy kíván téged. Legközelebb meg beszéld meg vele, hogy erre még nem állsz készen, nem kell ebből drámát csinálni.
2018. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem fenyegetett meg semmi mondtam neki hogy nem szeretnem es kerdezte hogy miert es mondtam hogy mert nekem ez meg korai es azt mondta oke. Csak nem tudom hogy mi lesz kegkozelebb ha most ez volt.
2018. febr. 28. 21:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Legözelebb ugyanez lesz, újra és újra próbálkozi fog, amíg nem lesz következménye a kéretlen fogdosásnak.
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lepontozhattok, de sok ilyet ismerek, hogy persze jólvan, 1 hónap múlva meg: "ha nem feszel le velem szakítok"...
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolso nem hinnem hogy ilyen de azert koszi a valaszt atgondolom
2018. febr. 28. 21:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne hagyd. Fogd meg a kezét és rakd arrébb vagy szólj rá. Nehogy már félj azért hogy mi lesz legközelebb.. Csak is az lesz amit te is szeretnél. Ha leállítja magát és nem csinálja legközelebb akkor felfogta hogy neked ez korai még hogy ha megint bepróbálkozik akkor valószínűleg nem vesz elég komolyan. Ez esetben szakíts.
2018. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy még nem azt akarta konkrétan , hanem kíváncsi volt, és tapizni. És ott megállni. De lehet, hogy tényleg rá akart vezetni, hogy azt szeretné, hogy legyen már szeretkezés; de ja, nem kell elsietni. Ha szeret, akkor várni fog; meg szerintem ő is valamennyire azért gyerek még, szóval szerintem várni kéne , mindkettőtök miatt hogy ezt csináljátok. Szóval még jól gondolod, szerintem se csináljátok. Csak majd ha mind a ketten készen lesztek rá.
2018. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*mármint,ha a barátod, és téged ez nem frusztrál, akkor talán szabad neki megérinteni téged bizonyos helyeken; de hogyha zavar, hogyha túl gyors, akkor szóljál neki természetesen. Lehet kommunikálni egy párkapcsolatban.
2018. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*azé vagytok együtt mert megértitek, szeretitek, tisztelitek egymást ,és jó párost alkottok; kötődtök egymáshoz, jól érzitek magatokat együtt; örömet okoz a másik társasága, sőt, már a létezése is.
2018. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!