Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen céljaitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen céljaitok vannak az életben?

Figyelt kérdés

Akár párkapcsolati, akár más téren. Kor, nemet is írjatok légyszi.

(Azért írtam ide, mert fiatalok véleménye érdekel, és szerintem ők főleg ezt a kategóriát nézik. Lehetne egy külön kategória a fiataloknak a párkapcsolaton kívül. Légyszi ne rakd át más kategóriába a kérdést.)


2019. jún. 16. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Diploma (akár több is).

Olyan munka, amit élvezek és a fizetés sem rossz.

Szép kertes ház a saját ízlésem szerint minimalistán berendezve.

Egy afrikai fehérhasú törpesüni.

Egy Mini Cooper. Lehetőleg piros.

Na akkor ezek voltak az anyagiak.


Egészség, minél tovább, nekem és az egész családomnak. Lehetőség, hogy minden nap jó minőségű és elegendő mennyiségű ételt ehessek. Esély, hogy láthassam felnőni a gyerekeimet (2-3 gyereket szeretnék). Persze ehhez jó lenne egy férj is. :) Akivel lehet kommunikálni, ha problémák merülnek fel, nem menekül, hanem együtt keressük a megoldást.

Ha ezek meglennének, én már végtelenül boldog lennék.


19/L

2019. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármennyire is nem vagyok alapból a legromantikusabb alkat, imádnám, ha megtalálnám a "másik felem", akivel egyszerre haverokként cseszegethetnénk egymást, és később férj-feleségként boldogítanánk a másikat. Egy ideje nagy álmom, hogy megkérjék a kezem majd és legyen esküvőm.

Szeretném, ha mindketten jó karierrel, egymást támogatva élnénk közösen, később 2 gyerekkel.


Ami nem párkapcsolati:

Rengeteg helyre utazni, főleg oda, ahová kiskorom óta vágyom, extrém helyekre is.

Kipróbálni a legtöbb extrém sportot, jó úton haladok

Azt dolgozni, aminek készülök, ráadásul sikeresen

Talán kiadatni egy könyvet.

2019. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Család, szerelem, egészség. Ez a 3 legfőbb.

Ezen kívül szeretnék valami maradandót alkotni, legyen az festmény, könyv, akármi.

17/L

2019. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

#1-esre reagálva. Egy doktorátus. (emelem a tétet :D)

Egy balatoni nyaraló és egy karrier, ahol tudok önmegvalósítani, de nem vagyok a társadalom terhére azzal, hogy harácsolok!

Egy sportautó, tudom hogy szánalmasan hangzik, de a Rolex mellé kell még egy praktikus státusz szimbólum is. Persze csak akkor, ha tényleg megérdemlem (majd a sors eldönti).


Sok könyv és hasznos formális-informális ismeretségek. A lehetőség, hogy minél többet tudjak bizonyítani és adni a közösség számára is. Mert egy embert -klisésen is, de igazan- a tettei és a viselkedése határoz meg.


Szóval: fiziológiai szükségletek, stb-től kezdve minden, ami a maslowi integrált motívumrendszerben (piramis) található. Szerintem mindenki erre vágyik, csak másban látja az inkarnációját a motívumainak/vágyainak.


Párkapcsolati aspektusból nézve meg inkább egy lelki társ, mert nem vagyok egy tipikus ösztönlény (jól mélyen titkolom). Elég, ha a Pease-házaspár féle párkapcsolati index alapján azonos helyen van velem a mezőnyben, de mivel a párkapcsolat mindig asszimetrikus, ezért eleve lehetetlen a dolog, ahogy Almási Miklós írja. :S


19/F

2019. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendbehozni az életem, megteremteni azt, amit a családom önhibáján kívül nem tudott.

És talán újra férfinek lenni, a másik felem szemében 😔

2019. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

ANYAGIAK:

- Beérném egy közepes méretű, de az ízlésem szerint berendezett panellakással, és egy középkategóriás autóval. (Beérném, értsd: nem motivál fölöttébb, hogy több legyen.)

- Jó lenne egy nyaraló a hegyekben (Erdélyben lakom, szóval ott).


ÉLETSTÍLUS:

- Nem föltétlenül vágyam, hogy férjhez menjek, de örülnék, ha találnék valakit, akivel megegyeznek a céljaink és igényeink, és ezzel a valakivel stabil párkapcsolatban élnék.

- Most úgy gondolom, hogy nem szeretnék gyerekeket (persze, ez lehet, hogy változni fog).

- Mindenképpen jó volna egy olyan munkát találni, ami kedvemre való, és fedezi az igényeimet.

- Szeretnék (főleg Európán belül) utazgatni.

- Jó volna sportos maradni...


SZELLEMI IGÉNYEK:

- Az a vágyam, hogy minél többet olvassak, főleg a nagy klasszikusok közül.

- Tervben van, hogy írok egy könyvet. Persze ahhoz még rengeteget kell olvasnom, tanulnom, és rengeteg tapasztalatot kell szereznem, hogy ez a könyv legalább a közepes szintet megüsse :")


18/l

2019. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Orvos legyek megpedig nem is akarmilyen de ehhez az kell h eloszor felvegyenek vegre

Ha ne adj isten nem jon ossze akkor a pilota is jo mert azt is szivesen csinalnam

Boldog legyek azzal amit csinalok es kulfoldon eljek, keressek jol ami ahhoz kell h legyen egy megfelelo meretu hazam, jelen allas szerint egy vw arteon de ez addig valtozni fog ugyis es imadom a gitarokat es gitarozni ugyhogy ritka limitalt signature edition elektromos gitarokat akarok gyujteni es anyagi szempotnbol ne legyen gond


Legyen egy olyan baratnom aki minden teren tokeletes es egy szereto csaladom legyen es boldog legyek. Legyen egeszseg stb amik ahhoz kellenek h boldog teljes eletet eljek.

2019. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19/f


7es voltam

2019. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-találni legalább egy embert majd jövőre az új suliban akivel bármiről el tudok beszélgetni és megért engem

-találni egy normális fiút akivel esetleg több is lehet köztünk, mint barátság

-leérettségizni bioszból és kémiából emelt szinten

-bekerülni a Semmelweis Egyetemre

-lediplomázni

-továbbszakosodni igazságügyi orvosszakértőnek

2019. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

-a gimit kitűnővel elvégezni

2019. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!