Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mik a céljaitok az...

Nektek mik a céljaitok az életben? Tesztek is érte?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy? stb :)
2014. nov. 9. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az, hogy lefogyjak 20 kilót. Tenni teszek érte, de nem eleget! De igyekszem fejlődni.

18/L

2014. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit akartam elértem, most a célok kigondolásánál tartok megint!
2014. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó anya szeretnék lenni. Két hét múlva élesben is elkezdhetek tenni érte.
2014. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 eve hullamzo a lelki allapotom,par honapja pedig tenyleg durvan a padlon vagyok..depresszios-szorongasos gondjaim vannak. Ebbol szeretnek veglegesen kijonni..Valamint fogyni par kilot,es elegedettnek lenni magammal. Aztan egy jo erettsegi,es biztos allas,kocsi,lakas.. Parkapcsolat.hazassag,gyerek. Egy atlagos boldog elet,anyagi biztonsagban.Masra nem vagyok,csak erre :)

17/l

2014. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs célom, sose volt. Élem az életem minden nap úgy ahogy nekem tetszik és kész.

30L

2014. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írni szeretnék majd a távoli jövőben. Most is sokat írok, de nem vagyok megelégedve velük. Tökéletesen szeretném őket, ahhoz viszont több mindent meg kell tapasztalnom.
2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs célom. Élek bele a vakvilágba, alkalmazkodom amihez kell, tűrök és várom a végét.


25F

2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok van. Először is, leszeretnék diplomázni nagyon jó eredménnyel(végzős jogász vagyok), aztán a munkahelyemen ahol dolgozok, a teljesítményemmel ki szeretnék emelkedni, és magasabb pozicióba szeretnék 2 év múlva kerülni. Megszeretnék tanulni spanyolul :) ... Meg pár év múlva szeretnék családot, de egyenlőre a karrieremnek szeretnék élni, és minél többet tudni.


25/L

2014. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túlélni. Semmi más. (32F)
2014. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!