Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar egy lánynál, ha van egy kis esztétikai hibája?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. gerincferdülésre, felemás mellekre stb.

2019. jún. 22. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hat nem mindegy hogy hianyzik mindket karja, vagy csak kicsit elall a fule...
2019. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Igazából... nekem felsem szoktak tűnni az ilyesféle eltérések

Csak az arcát szoktam nézni az emberekenek, lehet hogy azért nem tűnik fel

Amúgy csak a májfoltosság tud zavarni

2019. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Gerincferdülés->gyógytorna/gyógytesi, mert még fiatal vagy. Nem ciki, aki az egészségéért nem tesz, az már cikibb.


A lányok mindig a felemás mellükkel vannak elfoglalva, a fiúknak meg már a könyöké jön ki e a téma...


Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy minket mi zavar, főleg, ha azért, mert nem tudsz rajta változtatni, akkor azért, ha pedig tudsz, akkor kérdezd meg, hogy a külsőségek megérnek-e annyit, hogy változtass rajtuk.

Találsz majd olyat, aki elfogadja a májfoltokat is. :) És lehet, hogy nem egy léhűtő fiú lesz!

2019. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foga legyen mind azt jovan
2019. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!