Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Vagy mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már két hete beszélgetek egy fiúval, akin azt látom, hogy közeledik felém. Viszont csak késő este ír. És amikor megkérdezem hogy mit csinált ma akkor azt mondja hogy csak pihent v. filmet nézett. De akkor nem értem hogy miért nem ír hamarabb. Mert eléggé bejönne csak nem akarok nagyon nyomulni.
2019. jún. 25. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet gonosz vagyok

De ha akar tőled valamit akkor majd közeledik ő és ír ő

Nyugodtan ráírhatsz de ez azon a tényen hogy ha akar valami komolyabbat akkor keresni fog és jobban odeteszi magát nem változtat

2019. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Sosem értettem az ilyen dilemmákat. Az egy kamu, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek, nekik kell odatenni magukat és hasonlók. Ha akarsz a sráctól valamit, akkor nyugodtan írhatsz te is. Így legalább számára is egyértelművé válik a dolog és könnyebben közeledik ő is.
2019. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. jún. 25. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Párszor neked is rá kéne írnod,mert azt hiheti,hogy nem érdekel téged ha mindig ő kezdeményez.
2019. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleg annyit irnod, h egesznap a testen gondolkoztál:D, biztos, h tobbet fog irkalni neked:DD
2019. jún. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!