Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni egy fiuval?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik,és tegnap rámírt,elég sokmindenről beszéltünk,ma viszont én írtam rá,és ma is elég sok témát kiveséztünk!

Hobbik stb stb.


Ti mit ajánlotok?Miről lehet beszélni egy fiúval?



2019. jún. 27. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha ez számít,a fiúnak én is tetszem!
2019. jún. 27. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon a személyiségetektől függ

Attól hogy te mit szeretsz meg ő

De például a nyár is lehet egy jó téma

Sorozatok ha néztek

Könyvek ha olvastok

Emberek (mármint nem kibeszélni) de ki mit gondol másokról

Ilyesmik

Aztán lehet ilyen mély jelentésű dolgokról is

Például tegnap egy fiúval valami nagyon mély beszélgetésbe bonyolódtam ami a társadalmunkról illetve minden problémáról szólt, elég érdekes volt :D

De ez megint csak a mi személyünktől függ

2019. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2019. jún. 27. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Az égvilágon mindenről lehet, sőt KELL beszélni. Ami téma eszetekbe jut. Így ismeritek meg egymás nézetét a világ dolgairól. Így látjátok meg, mi kettőtökben a közös és mi az ellentétes.

A közös nézettel - természetesen - nincs probléma. Az ellentétes nézeteknél az a lényeg, hogy el tudjátok-e nézni a másiknál ezt a számotokra ellentétes dolgot vagy sem. Ha igen, akkor nincs baj. Tudomásul veszitek (egy életre!), hogy a másiknak a véleménye más, mint a tietek. Ha kibékíthetetlen az ellentét, akkor ne folytassátok a kapcsolatot.

Azt is jó tudni, hogy nincs a Földön másik személy, akivel mindenben de mindenben egyezne a véleményünk. Amíg friss a szerelem, ezt nem érzékeli az ember (mert elvakítja a szerelem), de később kibújik a szög a zsákból.

Ffi.

2019. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 29. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Világnézetek, álmok, remények/vágyaitok, múltatok, jövőtök, mik szeretnétek lenni, titkok...ezekkel a témákkal mélyebben meg lehet egy embert ismerni és ezek a témák egyre több és több kérdést vonnak maguk után.

Remélem minden jól sikerül és tudtam segíteni!

2019. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!😊
2019. jún. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!