Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam helyre a dolgokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Hogyan hozzam helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés

(Én 17/l, barátom 18/f)

1 eve vagyunk/voltunk egyutt

O mivel iden erettsegizett ezert nagyon sokat tanult az elmult idokben. Emiatt nagyon keves idot tudtunk egyutt tolteni. Ezalatt az ido alatt elegge kikeszultem es egy hiszteriava valtam hogy miert nem vagyok az elso. Persze tudom hogy ezen mulik a jovoje es utolag idiota voltam. De nagyon hianyzott (most is).

Az a helyzet hogy mondtam neki hogy legjobb dontes lenne ha vege lenne mert egyebkent is megorulunk egymas mellett (ami reszemrol nem teljesen igaz)

Aztan elmentem baratnom 18. szulinapjara ahol hat elegge bealltunk (most rugtam be eloszor) es olyan buza voltam hogy a buli alatt ha kerdezte hogy szeretem e azt mondtam hogy nem.

Aztan letiltott mindenhonnan es megvaltoztatta a facebook jelszavat

Es az enyemet is valamiert amit nem ertek

Sokak szerint azert h keressem

Lenyegtelen

Ma reggel fekeltem es irtam neki egy szeo hosszu smst hogy szeretem nagyon es sok sikett az erettsegihez gondolok ra

Este irtam neki a jelszavammal kapcsolatban meg az erettsegivel

(Feloldottam magam az instajarol tudom amugy h nevetseges)

Ja es az smsre nem valaszolt

Mit tegyek? Varjak hogy esetleg o keressen? Vagy esetleg keressen fel szemelyesen? Ezt a facebookos bekulest nem preferalom

Koszonom szepen a valaszokat elore


2019. jún. 27. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Százalékoljatok le, nem érdekel, akkor is leírom.

Ez egy jó pofon volt arra, hogy megtanuld a tetteid súlyát.

Szarrá tanulja a fejét, (ami gondolom amúgy sem okoz neki túl sok örömöt), és még Te is ráteszel a "bánatára" egy lapáttal a szarságaiddal.


Írtad hogy 17 éves vagy, noshát... legyél már egy kicsit érettebb... ilyen téren meg főleg.


Elcseszted, mondjuk ez nyilvánvaló. Ha valóban kapcsolatban voltatok, gondolom tudod hol lakik. Keresd fel, és kérj tőle bocsánatot. És próbáld ezeket a tyittyentéseket jobban kezelni.


0% 3...2...1... = ->

2019. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze igazad van teljes mertekben

A bajom inkabb azzal volt hogy edzesre volt ido.. meg az anyukajat elvinni ideoda egesz napokra

De engem sorozatba lemondott

Az elso evfordulonkra is keszultem

Konyorognom kellett h atjojjon edzes helyett

2019. jún. 27. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát igazából leírtad pont azokat,ami miatt szakitottatok. Kb a te hibád az egész ( nem sértésből ), ki kell tartani egymás mellett és tolerálni.


Az meg,hogy részegre ittad magad ( ami már alapból szerintem undoritó egy lánynál) és úgy mondtad neki büszkén,hogy nem szereted, az meg teljesen betette a kaput nála valszeg.


Ha szeret még ő is,akkor igyekezz és tedd félre a büszkeséget és keressed folyamatosan a társaságát,bárhol. Ha meg kajakra nem érdeklődik már felőled,te pedig mindent megtettél,akkor sajna ez tényleg 1 atyai pofont volt számodra,hogy így nem viselkedik egy értelmes lány;)


21/F

2019. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd a véreid elhullása, betegségek és az idő rád gyakorolt korróziója után jusson eszedbe eme kérdés trivialitása.
2019. jún. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,: Kemény, bár igaz szavak. Szívemből szóltál.
2019. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy kapcsolatban annyit nem tudsz tolerálni, hogy valaki érettségire készül???? Ezt röviden úgy hívják, hogy önzés. Ha jövőre érettségizni fogsz, te mit szólnál, ha veled is ezt csinálná valaki? Ja persze ez hülye kérdés volt. Akiben ennyi lojalitás nincs, az ilyenbe bele sem gondol. Bőven van még mit fejlődnöd az emberi kapcsolatok terén. Ha van egy csepp esze, szóba sem áll veled. Egyébként jó kis karakán pasi lehet, drukkolok neki, hogy nehogy meginogjon.
2019. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valóban hibát követtél el, de ha ezt felismered az már egy lépés előre. Mindannyian emberek vagyunk, követünk el hibákat. Ezzel nem azt akarom hogy kihúzd magad a felelősségek alól, hanem hogy mindig lásd be, ha hibát követsz el!


Nézd, ha valóban nagyon nagyon szereted és megbántad amit tettél, bizonyítanod kell neki, nem is kicsit. A szeretet arról is szól, hogy a másiknak jót akarsz, az ő örömét is szem előtt tartod, neki ez nagyon fontos volt és nehéz időszakon mehetett keresztül. Nekem például zenész párom van, rengeteget tanul, ki se látszik a melóból, folyton együtt dolgozik más emberekkel, elfogadom a tényt, hogy olykor kevesebb az ideje, de így fejlődik, plusz ez a munkája (: Olykor viszgaidőszakokban meg én szakadok meg, de ezeket mind tudni kell tolerálni és ott lenni a másiknak.


Következőt tudom javasolni: egyik előttem szóló is jól írta: keresd fel személyesen! Sokkal többet ér szerintem, mint egy SMS, mondhatni ez az egy esélyed van. Őszintén kérj elnézést, mondd el, hogy fontos neked és nem akarod elveszíteni és hibáztál...stb. Ha(!) szerencséd van és ő is szeret még, van esély, hogy megbocsájt. De ez tényleg egy jó lecke volt, hogy figyelj oda másra is!

2019. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!