Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy álltok ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallottam, hogy "nem a külső számít" meg ilyenek, de mégis úgy érzem, hogy amiatt, hogy kövér vagyok, nem fognak velem sose foglalkozni a fiúk. Igaz, hogy mostanában elkezdtem foglalkozni a témával, egészségesen kezdtem élni, mozgok is mellette, de mégis félek hogy valahogy sosem leszek elég jó egy fiúnak?

Valakinek valami tippje, hogy mit tegyek?



2019. jún. 30. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a felesleg?


Egyébként sok pasinak,pl nekem is,a belső sokkal fontosabb!

2019. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ah shit, here we go again...külső megfog, belső megtart.
2019. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kövér mégse kellek senkinek, úgyhogy ne izgulj. Nem a súlyoddal van gond, lehet inkább a személyiségeddel.
2019. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
40%
A személyiséged miatt fognak szeretni, és ha azt szereti akkor szeretni fog kívülről is.
2019. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez azért nem teljesen így van.

Én nem vagyok képmutató, ugyanannyira fontos a külső, mint a belső számomra.

2019. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Én teljes mértékben elfogadom a kövér lányokat, sőt számomra szexik :). Ha érdekel a lehetőség, szeretnél velem beszélgetni, akkor írj :)
2019. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :) A személyiségem nem makulátlan, bár szerintem senki nem tökéletes, de igyekszem magamból a legtöbbet kihozni
2019. jún. 30. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek álszent, számomra is fontos a külső, bár azt azért nem mondanám, hogy egyenlő mértékben érdekel valakinek a külseje, mint a belső tulajdonságai. Nálam fontosabb, hogy valaki belül jól össze legyen rakva, de nyilván azt is megnézem, hogy kívül milyen, mert nem mindegy. Aki azt mondja, hogy neki egyáltalán nem számít a külső, az hazudik, szóval az ilyen szövegeknek inkább senki ne dőljön be, mert csak hitegetés az egész.
2019. júl. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén külsőnél szerintem elég fontos, hogy mekkora vagy, ettől még lehet nagyon szép arcod hajad stb. Az a kérdés mekkora a túlsúly vagy nagyon kövér vagy e. Ezt te tudod. Dolgozz rajta mindenképp kitartást! Egészségedre is elég fontos lenne, nem kell koplani emiatt inkább mozogj ha tudsz. btw ha kicsit ducibb vagy valakinek azt szereti, és még mindig lány vagy ha jófej vagy ha mástnem neten ismerkedhetsz bárkivel
2019. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

külső megfog belső megtart :)

nyilván nem minden a külső és nem is baj ha kövér vagy a lényeg az hogy legyél kibékülve saját magaddal. :) Először magadat kell megszeretnéd, és ha így nem megy ahogy most vagy akkor változtass magadon (persze nem kell drasztikusan csak szép fokozatosan)

attól ne félj hogy nem kellesz majd senkinek. mindenkinek megvan a maga párja csak nyitottnak kell lenni és élni a lehetőséggel :)

sok sikert!

2019. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!