Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak, hogy ne reagáljam túl?

Figyelt kérdés

2 bulin is találkoztam ezzel a sráccal(A). Nagyon hamar megnyíltunk egymásnak, felüdítő volt vele beszélgetni. A 2. bulin (péntek), ki is hívott másnapra. Kettesben is nagyon nagyon jól telt.


Na de a 2. bulin megismertem még egy srácot(B), ő nyíltan kimuatta, hogy nem csak barátkozni akar. Vele hétfőre beszéltem meg talit. De aztán vasárnap is kihívott, nem volt dolgom, kimentem. Ekkor látott meg minket A legjobb barátja, mire hazaértem kérdezte is A, hogy hogy telt Bvel. Őszintén elmondtam, hogy vele(A) sokkal jobban éreztem magam. Még aznap el is jött oda, ahol lakom, bevallotta, hogy bejövök neki, én is elmondtam, csókolóztunk. Nagyon romi volt.

Mondta, hogy menjünk ki másnap (hétfő), mondtam amennyiben tényleg kimegyünk, lemondom Bvel a talit.


Másnap lemondtam, dél körül írtam Anak, hogy mi a helyzet. Mondta, hogy csomó dolga van a ház körül, sorolta, hogy mik. De hogy siet. Mondom ok. Aztán ír 4 körül, hogy egyik barija kihívta, kell valamit beszéljenek, majd elmondja. Még ekkor se mondta le, így reménykedtem. 8-9 fele ír megint, hogy végzett, edzésre is kellett menjen. Én már ekkor elég ideges voltam, fogtam magam, elmentem egyedül biciklizni (ez lett volna a közös program).

Aznap még B pedig hívott, ha mégis ráérnék, fussunk össze akár 10 percre.


Kérdések:

Megéri egy olyannal (B) próbálkozni, akivel annnnyira nem telt szuperül, de látom rajta, hogy érdeklem, rám szánná az időt?

Vagy várjak A-ra, mert igazából én reagálom túl a dolgot? Bár este ő is írta, hogy egész nap leszart, bocsánatot kért.

Találkozzak Bvel, hogy lássa A, nem kapott meg olyan hamar?

Ha lazára veszem vele a figurát, azt fogja hinni, lehet velem ilyeneket csinálni. Hisztizni nem akarok, mert az nem az én reszortom...



2019. júl. 2. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Otthon tudják,hogy ilyen könnyen kapható vagy?
2019. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri egy olyannal (B) próbálkozni, akivel annnnyira nem telt szuperül, de látom rajta, hogy érdeklem, rám szánná az időt?"


Hát nem hiába B a neve, ő a B terv. Jó érzés hogy valakit érdekelsz és úgymond teper is érted, simogatja az egód. Ott van ha A kikosaraz vagy felidegesít, van kivel lenyugtatni magad. Ha gerinces akarsz lenni, akkor lezárod vele és nem találkoztok többet, mert csak arra van tartva hogy míg A nincs, addig is kapj figyelmet és foglalkozzon veled valaki.


"Találkozzak Bvel, hogy lássa A, nem kapott meg olyan hamar?"


Ennek semmi értelme, 1, nem akarsz B-től semmit, magyarul kihasználod; 2, sz*r játékokat akarsz játszani, ami teljesen visszataszító és gyerekes. A-val kell úgy viselkedni, hogy érezteted vele hogy nem dobod elé magad. De ezt már megtetted mikor átment hozzád és egyből smároltatok is.


Most azt tudod tenni, hogy A-nak megmondod, nincs kedved szórakozgatni és azt nézni ahogy tologatja a találkozótokat. Nem szavahihető és nincs kedved ehhez a játszadozáshoz. Ezután nagy eséllyel felhoz újabb találkozót egy közeli időpontban (pl. másnap), de abba ne menj bele. Kb. 1 héttel későbbi időpontot mondj. Ha szimplán ír addig, lehet rá válaszolni ha van kedved, de pár napig ne egyből. Ha esetleg könyörög, azt csak ignoráld, ne foglalkozz vele. Az is lehet hogy elfog menni hozzád, de akkor meg megmondod hogy hívjon ha beszélni akar, ne rohangáljon utánad. Ha nem csinál semmit, akkor nem gondolta komolyan ezt az egészet.


"Vagy várjak A-ra, mert igazából én reagálom túl a dolgot? Bár este ő is írta, hogy egész nap leszart, bocsánatot kért."


Hát nyilván várj rá, vele érzed magad jobban és tőle szeretnél többet, nem? B-vel zárd le és mondd meg neki hogy kedves, de van egy másik srác akivel alakulnak dolgok. Bármit mond, keres, ne reagálj rá már utána, a remény fogja csak hajtani.


Ami a túlreagálást illeti, nem volt az, egész nap játszadozott veled és pakolta a találkozó idejét későbbre, ami elég nagy bunkóság. Az lett volna a korrekt hogy legkésőbb délután mikor a haverja kihívta vagy mi, akkor felhív téged és megmondja hogy sorry, közbejöttek dolgok, így a mai nap nem jó sajnos, de beszéljük meg mondjuk a holnapot, az jó neked?


A másik hogy nagy részed van ebben neked is, mert nagyon gyorsan haladsz két fiúval is ráadásul. 1-2 nap alatt ez túl sok, jóval jobban vissza kell venned. Idő kell ahhoz hogy kialakuljon köztetek egy kötelék, de olyan mintha rögtön akarnád és kb. facsarod ki belőlük amit lehet, csak hogy megkapd a figyelmet. Azt mondtad nem akarsz hisztizni, de pontosan azt csinálod, lásd könnyedén használnád B-t arra, hogy A-t megleckéztesd. A határok jók, kellenek, megmutatni hogy mit nem lehet veled megtenni, de nem játszadozva és kijátszva másokat, hogy megkapd amit akarsz.

2019. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, második!!

Pontosítanék, egyikük sem volt még nálam, mikor A jött, akkor is a környékünkön ültünk egy padon...

Abban lehet igazad van, hogy a smárolás kicsit túl sok volt már...

Abban én is teljesen egyet értek, hogy ez így túl gyors volt... Lehet az is hajt, hogy végre van valaki, akivel önmagam lehetek, nem akarom elszalasztani. Ráadásul még ezt a hetet töltöm itthon, után úgy elmegyek, kb 1 hónapig nem fogunk tudni találkozni, ezért (is) gondoltam, jó lenne most megalapozni a dolgokat...

De akkor inkább tegyem félre az egészet, és ha tényleg kell legyen valami köztünk, egy hónap múlva is megvár a dolog? Mert a kedvem is elment attól, hogy így elszurtuk az elejét...

2019. júl. 2. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy,hogy így játszod a nagy lányt? Két fiúval kavarsz,buliban ismerkedsz,szegény szüleid meg azt hiszik jó kislány vagy...
2019. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúcs gyökér vagy az írásod alapján
2019. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!