Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak erre neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak erre neki, valami frappáns kellene, vagy mivel lehetne kicsit beindítani a beszélgetést, ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy lány, most szakított a barátjával, Én pedig megragadtam az alkalmat, gondoltam ráírok, a kis indító szöveg végén megkérdeztem, hogy van e kedve megismerkedni. Elég gyors volt a válasz, a lényeg az volt belőle, hogy most nem igazán van kedve ismerkedni srácokkal, ezt teljesen megértem, biztos megviselte a szakítás. Ezután rákérdeztem, hogy azért később van e lehetőségem jobban megismerni. Erre csak annyit válaszolt, hogy nem tudja még ezt így előre. Eléggé kétségbe estem, most lekoptatni akar, vagy csak tényleg a szakítás játszik közre. Úgyhogy most nem tudom mit írjak erre, megérné kitartónak lenni, érdeklődni felőle?

Mindenesetre köszönöm, hogy elolvastad!


2018. nov. 19. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most zuhant túl a szakításon, te egyből bepróbálkozol - és csodálkozol válaszá.

Ismered a mondást? "Akasztott ember házában a kötelet..."?

2018. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene zaklatnod. Ennyi eszed nincs a nőkhöz , hogy szakítás után sosem próbálj felszedni egyet sem ???
2018. nov. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem időközönként irj neki hogy hogy van?Érdeklődj felőle, hogy telt a napja,hete ...stb. Csak finoman ne nyomulj!! Akár reggel is beköszönhetsz neki pl. ez jól tud esni minden nőnek :) Sok sikert!
2018. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fuh én személy szerint gyűlölöm a "szia mizu" vagy a "hogy telt a napod?" kérdéseket, szóval, ha ráírsz ne így tedd.


Amúgy sok sikert haver.

2018. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!