Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskemét, és környékén van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskemét, és környékén van olyan lány, akin van felesleg és nem is zavarja, sőt, még hízna is?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerni egy normális "duci" lányt akit nem zavar, hogy kövér.

18/F(rajtam is van plusz)



2019. júl. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt keresem, csak Szegeden :)
2019. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha valakin alapjába véve van felesleg akkor miért hízva tovább?

Egyébként pár kiló rajtam is és nem is kifejezetten zavar, de azért hízni már nem szeretnék:c

2019. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem fontos hízni, csak érezze jól magát kövérnek, mert számomra az a legszebb amikor szereti, hogy túlsúlyos.

Legyen magabiztos, és ne érdekelje mások véleménye, legyen elég hogy én szeretném olyannak amilyen.

(én magam sem tudom, hogyan alakult ki, hogy vágyok a kövér, hájas testű lányokra, nőkre de imádom, és nagyon szeretnék kapcsolatot létesíteni egy ilyen lánnyal)

Ha te ilyen vagy írj privatot

2019. júl. 3. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha maradt meg ilyen lany nekem is irhat 19/f
2019. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
97%

Hízni nem szeretnék, de elfogadtam a nem kevés súlyfelesleget magamon :)

L

2019. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FXGUIKBXSS válasza:
Kecskemet kornyeken lakom es engem pl egyaltalan nem zavar a nem keves sulyfeleslegem... masokat viszont zavar a kornyezetemben ami neha kicsit elveszi az onbizalmam de en szeretem igy magam ahogy vagyok :) 18/L
2020. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!