Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem egy muszlim lánynál?

Figyelt kérdés
Bejönnek ezek a fejkendős muszlim vallású lányok. Vannak akik fejkendőt hordanak és a mai divat szerint öltözködnek. Szerintetek lenne náluk esélyem? Ha igen szerintetek hol tudnék ismerkedni velük?
2019. júl. 3. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vannak muszlim barátaim, és ez nem ilyen egyszerű, sok külön szabály szerint élnek, főleg ha lány nem biztos hogy engedik neki. Tudod egyébként hogy miért hordanak hidzsabot?
2019. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

A muszlim lány nagyon le fog nézni téged, ha Te nem muszlim vagy. A muszlimok a "hitleneket" semmibe veszik.

A nagy behódolás és alávetettség, amire Mohamed kötelezi a nőket, az csak muszlim férfiaknak jár. A nem muszlimokat a muszlim nő is megveti.

Onnan tudom, hogy egy barátom muszlim nőt vett el, már gyerekük is van, de a nő csak addig volt hálás, amíg megkapta itt az állampolgárságot. Azután keményvonalas muzulmánná vált, és eléggé lekezeli a nem muszlim férjét.

2019. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy muszlim barátnőm, habár neko az édesanyja magyar,de ugye mivel az apja muszlim ezért a muszlim vallás kötelezi,hogy a gyerek is az legyen. Egy nagyon kedves, szép lány, az édesapja nem korlátozza még annak ellenére se,hogy a vallásukban van egy olyan dolog hogy muszlim nő csak muszlimhoz mehet férjhez, habár már elég gyakori,hogy ezt nem tartsák be, és lévén,hogy itt élnek és nem Törökországba az édesapja nem korlátozza le.

Egyáltalán nem lekezelő, és úgy viseledik mint mindegyik más vallású barátom. Szóval erőssen függ mennyire van beolvadva a kúlturánkba.

2019. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Lenne esélyed, de legalább 50 kecske az ára.
2019. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mihago ***** válasza:

Amelyik nem hord fejkendőt, az nem muszlim. Neked az arab lányok jönnek be.


Hol tudnál ismerkedni velük? Magyarországon ne nagyon, mert oda a söpredék jött az arab országokból. Torontóban nagyon sok cukor arab csaj lakik, akik köröket vernek a fehérekre igényességben, tisztaságban és úgy általában minőségben. Szóval irány oda. :)

2019. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy, tuti nem az arab csaj dönti majd el hogy kivel jön össze
2019. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én randiztam egy nagyon kedves, aranyos muszlim lánnyal 4 alkalommal. Viszont annyira sok kibírhatatlan szabályuk van hogy inkább a maradjunk barátok dolog mellett döntöttem:

-Házasságig konkrétan egy lakásban sem aludhatnátok, ha ezt a szabályt esetleg megszegné akkor is legközelebb a szobájában a földre vagy, ha van a másik ágyra jutnál.

-Házasságig maximum puszi, még csók sem nem hogy szex.

-Oral, anal házas életben is kizárva mert tisztátalan testrészek.

-Napi 5x ima az első hajnali 4-kor.


És ez még csak ízelítő a rengeteg sok olyan szabályból ami a mi kultúránkban "alapvető", de neki nem szabad és mivel párkapcsolatban vagy vele ezért neked sem.

2019. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne esélyed!

Próbálkozz be és majd meglátod. Egyetemeken,esetleg kulturális programokon ami a kapcsolódik a kultúrájukhoz,language exchange eventeken, vagy nemzetközi túrázós/sétálós csoportokban.

Nekem egy indonéz barátnőm nemrég összejött az egyik magyar haverommal szóval csak hajrá :)

2019. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem meg nem lenne esélyed, a kendősökkel legalábbis biztos hogy nem. Ahogy írták a vallásuk csak azt engedélyezi hogy muszlim férfival jöjjenek össze, de csak házasság, elötte semmi, szóval ha muszlim is lennél, is csak házasság után élhetnél vele nemi életet.

Igaz, manapság hígult ez a dolog, de szerintem te se gondoltad komolyan hogy egy kendős lány összejönne veled.

2019. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szoval. Par dolog amit nem art tisztazni.... És irom ezt ugy, hogy Muszlima vagyok. Muszlim a férjem is.


Nem Minden Muszlim nö hord fejkendöt. Nem kötelezö. Sem a vallas, sem a férj nem kötelez, vagy kötelezhet erre.


Egy Muszlim férfi elvehet feleség ül egy ketesztény nöt amennyiben valoban éli a vallasat. Viszont egy Muszlim nö nem hazasodik csak es kizarolag Muszlim ferfival.

A kényszerhazassag viszont tilos. Vannak persze a radikalis szaudi példak, ahol eladjak a nöket hazasodas celjabol, de az egy masik történet. Viszont ahhoz hogy egy Muszlim nöt elvehess, nem Kell hogy született Muszlim legyél. Felveheted a vallast ha az neked megfelel És az iszlamhoz szeretnél konvertalni.


A masik dolog amit tisztazni szeretnék.

Muszlim a férjem. Soha de soha nem szenvedek semmilyen elnyomasban, semmilyen eröszakban. Mindent megad nekem És a csaladjanak. Tisztel. Nem az ö akaratat érvényesiti, hanem kettönk közt mindent megbeszélünk. Söt!!! Vannak bizonyos dolgok amik csak a nö akarata szerint történkhetnek. Rengeteg, söt több mint rengeteg Muszlimot ismerek, egyiktöo sem hallottam hogy a férje elnyomja stb. Nem Kell a medianak hinni es persze nem Kell Megint a radikalis peldakkal jönni. Egy Magyar keresztély vagy Akarmilyen ember is ugyanugy megverheti otthon a feleségét. Ez nem vallas függö. A koran is azt irja a férfiaknak, aki a legjobban banik az asszonyaval, az a legjobb köztetek.

2019. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!