Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ti csak akkor mosolyog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti csak akkor mosolyogtok, ha egy fiú szimpatikus?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit neveztek szimpatikusnak lány fejjel?

2019. júl. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez kettő külön kérdés

Az elsőre: nem, általában nem (csak) akkor szoktam elmosolyodni ha egy fiú szimpatikus, számtalan oka lehet. El szoktam vigyorodni az utcán sétálva zenehallgatás közben, vagy amikor eszembe jut valami vicces amit meg akarok írni egy barátnőmnek. Idegen emberekre nem is nagyon szoktam mosolyogni, vagy csak kivételes esetben, mert ahhoz túlságosan bátortalan vagyok.


Másodszorra: ez változó, de az igényes öltözködést/ápoltságot és a magabiztosságot megnézem. Fontos hogy a fiú ne a telefonját nyomkodja

2019. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért te csak akkor mosolyogsz egy lányra/nőre ha tetszik? Anyukádra vagy a boltos nénire nem szoktál mosolyogni, csak mert kedves akarsz lenni?


A lányok is ugyanúgy azért mosolyognak, mert jó benyomást akarnak kelteni. Nem kell mindent túlmisztifikálni. :)

2019. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én általában non/stop mosolygok,de ha tetszik egy fiú a mosolyom furább leszx vagy inkább szokatlan.


Nagyon szimpatikus ha ápolt, és nagyon szép mosolya és szemei vannak. 16/L

2019. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem csak akkor mosolygok, ha szimpatikus, alapból próbálok barátságos lenni mindenkivel

Persze ha szimpatikus az illető, akkor a mosolygás garantált! :D


Szimpatikus, ha egy fiú spontán, közvetlen, érdeklődő, figyelmes.

2019. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Én sokat mosolygok és bárkire, na de nem azért, mert tetszik valaki, hanem szimplán ilyen vagyok. Ennyire ne legyél már béna, ha tetszel valakinek, azt azért észre lehet venni.
2019. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mosolygok, ha jókedvem van. Ha felderít egy könyv, ha jó hírt kapok, ha együtt vagyok a szeretteimmel, és igen, egy szimpatikus fiú is meg tud mosolyogtatni.

Számomra akkor lesz szimpatikus egy srác, ha látok benne valami olyat, akivel tudok azonosulni. Pár példa:

- Ültem a metrón, és Agatha Christie-től olvastam. Amikor felpillantottam, láttam, hogy a velem szemben ülő srác szintén tőle olvas. Szimpatikus volt.

- Láttam, azóta ismerem is, egy srácot, aki a kedvenc együttesem pólóját viselte. Szimpatikus volt.

- Máskor pedig olyan srácot láttam, aki nagyon jól öltözködött, és olyan szimpatikus volt, hogy halvány mosollyal az arcán nézelődik.


18/L

2019. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az az egyik hobbim hogy egy csomó emberre rámosolygok a vásorban amikor megyek valahová, hátha vidámabb lesz tőle, vagy talán visszamosolyog 😊

Ez nálam kortól és nemtől független.

17/L

2019. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!