Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Augusztusba majd megyünk nyaralni a pasim családjával

És hát persze nekem pont akkor lesz havi bajom

És hát nem szeretnék ugy furdeni.....És ha megkerdezik,hogy miert nem furdok akkor mit mondjak?

16/l 17/f


2019. júl. 11. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, átérzem milyen rossz lehet.

Ha gondolod, használj tampont, azzal egy kb fél órát szerintem simán lehetsz vízben, ha utanna rogton kicsereled. Viszont ha semmi kép nem akarsz, mert félsz a fertozestol, akkor simán mondd el, hogy most nem tudsz. Ne érezd cikinek. Az anyukája is biztos tudja milyen ez, az édesapja is, esetleg ha van lánytesó, akkor ő is. Ez nem ciki. Természetes dolog.

Nem kell firtatnid, egy "most nem tudok" teljesen elég.

2019. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tamponnal furdeni!!
2019. júl. 11. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy olyan biológiai folyamatban van épp részem mely női mivoltomból fakad.
2019. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy nem szeretnél fürdeni és kész, nem fognak faggatni hogy miért nem. Ha egyszer megkérdik mégis, megmondod hogy köszönöd de nincs kedved hozzá, és hogy ők menjenek nyugodtan, te addig a parton pihensz vagy járkáltok egyet a barátoddal.
2019. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
reménykedj hogy késik
2019. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 biztos,hogy nem fog! Ilyenkor nem fog amikor kéne
2019. júl. 11. 17:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy menstrualsz. Nem nagy cucc
2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 te fiú vagy vagy lány?

És ha lány akkor voltál már ilyen helyzetben?

2019. júl. 11. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mond meg hogy még gyerek vagy s szülő nélkül WC re se mehetek.Pasim,milyen csicsa szó egy gyerek szájàból.Nagymenők
2019. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tampont használni, akkor nem fürdesz és kész. Nyugodtan megmondhatod, hogy mi a varázs, bizonyára anyuka is menstruált már egy párszor életében.

Voltam már egyébként ilyen helyzetben és nem szégyelltem megmondani, hogy miért nem megyek be a vízbe, mert ez egy természetes állapot.

2019. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!