Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a következő helyzettel? Tömören: távkapcsolat, barátnő szülinapja, később tudjuk ünnepelni-->probléma.

Figyelt kérdés
MRI vizsgálatom lesz, emiatt nem tudok menni hozzá. Nem nagyon akartam az időpontot elrakni, mert ez már a második, és eléggé érdekelne az eredmény. Már kitaláltam a programot, meg minden, de ő haragszik, és azt hajtogatja hogy inkább ne készüljek semmivel, mert a kövi hétvégén már semmi kedve nem lesz az egészhez, nem fog rülni, és nem akarja majd eljátszani, hogy tetszik neki a program/ajándék. Egyébként kirándulni vittem volna, lett vona lufi, ruha és virág. Én 19, ő 17 éves.

2018. máj. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p*csába. Ha ennyire önimádó, hogy a te egészségednél előbbre való az ő szórakoztatása akkor pukkadjon meg. Szerintem.
2018. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. ☝🏻 Buta kislány még, az ilyen az évek során olyan szinten kikészít majd.. Jön majd a féltékeny hiszti, a zsarolás, a rövid póráz. Az egészségedről van szó ne legyél hülye. B@z-d neki oda cucott és mond, h mennyire kib@...tul együttérző, örüljön akkor a szingliségének emiatt.
2018. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egészség mindennél fontosabb...
2018. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elöttem szólókkal dobd ki a csajt ha ennyire önző.

Ne hagy hogy kihasználjon, ezek a lányok azt hiszik hogy ők a világ közepe

2018. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerj tole bocsanatot hogy megszulettel
2018. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!