Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire kizáró ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mennyire kizáró ok nálatok, ha egy lány szereti a fantasykat, szeret abban a világban lenni, szereti a mágiát és a sárkányokat, az időutazást és ilyen dolgokat?

Szóval egy kicsit különcebb és nagyon szeret olvasni, imádja a könyveket, főleg az ilyen romantikus-fantasy-szerűségeket.

Mennyire fogadnátok ezt el? Meg a nehezen érthető humor hozzá, de jó színészi képesség, de ezt most hagyjuk.

Mennyire lenne kizáró ok, hogy szereti a természetfeletti dolgokat?



2019. júl. 11. 23:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 11. 23:41
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne kizáró ok? Miért kellene ezt egyáltalán “elfogadni”?


Hidd el, kb a tinilányok felének ugyanez az érdeklődési köre. Miért lenne ez egyáltalán negatív dolog? Ez semmi extra.

2019. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Persze, lenne miről beszélgetni. Bár én már inkább történelmi regényeket és krimiket olvasok.18/f
2019. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát, nemtudom, mikor megemlítettem az egyik barátomnak meg az ő haverjának, akkor egy picit furcsán néztek rám... Meg eléggé dilisnek gondolhattak a sárkányok miatt... A könyveket meg mindenki tudja rólam, hogy imádom és el is fogadják, bár az egyik osztálytársam eléggé sokszor kiemeli, hogy értékeli, hogy olvasok, csak tudná, hogy mi a jó abban...


Szóval a környezetem nem annyora elfogadó ilyen tekintetben....

2019. júl. 11. 23:49
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Örülnék hogy megvan a saját érdeklődési köre, főleg hogy a fantasy-k érdekelnek engem is, bár messze nem ilyen mélyen. Szokásos általános dolgot lehet erre mondani, valakinek okés lesz, valaki ugyanúgy ebben a világban él és imádni fogja, valakinek meg sok lesz és nem érdekli egyáltalán, illetve taszítja.


Nem tűnsz hülyének vagy gyerekesnek ettől ha erre gondolsz, szóval nem kell ilyen miatt aggódni. Pár tulajdonságot leírtál, nem csak ennyiből állsz.

2019. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Rossz helyen vagy akkor. Olvasás alap dolog kellene hogy legyen.
2019. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez pozitívum, persze ha már a lábtöréshez varázsigét veszel elő az már kockázatos, feltéve ha működik mert az már para :'D


20/f

2019. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nővérem egyébként azt mondja hogy boszorkány vagyok, sok mindent meg tudok mondani előre, meg olyan helyen nyitottam ki egyszer az egyik könyvét, ami a problémája megoldásáról szólt, meg ilyenek, nem kizárt, hogy gyógyítani is tudok😂😂😉😇
2019. júl. 11. 23:55
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Furcsa környezeted van akkor, az én osztályomban szerintem sokkal kevesebben vannak, akik nem olvasnak. Sőt, nálunk az összes lány fantasyt olvas. :D

Amúgy meg ne légy bizonytalan a hobbidban, inkább légy büszke rá és állj ki mellette. Esetleg mesélj a barátaidnak hogy mikről szólnak, hátha meghozod a kedvüket.

2019. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
8. Tudtam én hogy varázsolsz, vérmágiát próbáltad már :o?
2019. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!